Bungie jumping yapanlar? :) zevklimi?

Yapmak istiyorum turkiyede hası ile yapilanabilinecek yer var mı yuz metre yukari kesmez :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Var, sonuna kadar öneririm...
    Özellikle Türkiye'de üst geçitlerden, viyadüklerden (gözünde sıradan üst geçit canlanmasın, gayet yüksek olanlar) atlama yaptırılan yerler var, bunlardan mümkün oldukça uzak durup, yeterli manzara, yeterli yükseklik içeren yerlerden atlamak, işin keyfini kat kat artıracaktır.

1|0
    0|0
    • Aynn ya yurt dsnda ormnda ypiolr gorsen cok guzel

• Gördüm :), çoğunu oralarda yaptım atlayışlarımın...

• Onerebilecegn var mı . ama iste merkeze yakin olmali ki kisitli saatte gdp gelinebilsn :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Yapmadığım halde zevkli görünüyor.

1|0
    0|0
  • Gozumun onunde iki kisi kolunu kirdiktan sonra.. asla.. kirilan kafalari da olabilirdi.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum , severim extrem şeyleri bir gün yaparsam , Victoria şelâlesine gideceğim.. Haber verirsen düşünürüm: D

1|0
    0|0
  • o kadar yüksekten bakınca bir sıçkı oluşuyor. kalbini falan sıçıyorsun, biri itince de ölüyorsun. kalp varsa uzak durun.

1|0
    0|0
  • Iyi düşün kalbinin o heyecana hazır olduğundan emin olmadan atlama. Çık yüksek bu yere ve ordan aşşağı sadece bir lastik ucunda sallandığını hayal et. % 50 yaşama ihtimalini düşün

1|0
    0|0
  • Çok zevkli ya anahtar içerde kalınca 4. kattan halatla 3. kata sarkıttılardı beni :))

2|0
    0|0
  • Evet baya zevkli hatta haykonun paraşüt programı vardı o da çok zevkli. :D

1|0
    0|0
  • Bu tam olarak nasıl okunuyor?

1|0
    0|0
  • inanılmaz bir adrenalin patlaması yaşıyorsun denemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • için dışına çıkıyor kötü bişey korkudan zevkde alamıyorsn zaten

1|0
    0|0
  • Ateisti imana getirir, o kadar fazla eğlenceli yani.

1|0
    0|1
  • Evet var.

1|0
    0|0
  • Özelden yazar mısın

0|0
    0|0
  • Türkiyede çok yüksek yok sanırım, 20 mt çivarı var ama çok kısa sürüyor keyifli gelmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bnde istymmmm :D bide helikopterden paraşütle atlamak :D

1|0
    0|0
  • Okurken bile içim gitti.

0|0
    0|0
  • kalbin dayaniyorsa cok zevkli :D ben kalbim durcak diye bide ip kopcak felan diye cok korkuyordum :D

0|0
    0|0
  • yapmadım ama yapmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...