Düzenli fitness yapan var mı?

Eskiden düzenli yüzüyordum bırakınca kilo aldım şimdi kas yapmak istiyorum önce kilo vermem lazımmı? Boyum 1.72 kilom 74. Kilo vermeden direk kas hareketlerine başlarsam kötü olurmu yani?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Boy ve kilo uymuyor.. Çoğu kişi ideal diyebilir ama cardıo yapmalısın. Yağlarını eritmelisin eğer yağlarını eritmeden yaparsanız fitness son derece büyük ve orantısız vücuda sahip olursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vücutta bulunan yağ kütlesi kasa dönüşmez yalman lazım bunun içinde kardio yapmalısın ikisi bir anda yapabilirsin

1|0
    0|0
    • Hem kardio hem kas gelistirme cok fazla olmaz mı peki?

• Bak şimdi arkadaşım kas geliştirme zaten bir gün kas bir gün dinlenme şeklinde. olur ve beslenme. alışkanlıklarını da yavaş yavaş bırakmaya başladığım bu süreçte ikisini beraber yapabilirsin zaten ben. kasa başladım diye öyle. hemen iki ağırlık kaldırınca bin kas. kütlesi oluşmuyor bu sebeple sen asıl amaç kilo vermek kas kazanmak olduGundan yaza kadar belli bir yol kat edersin

• Yağ oranın çok değil. Kas yaparken yağ yerine kas da yakabilirsin. Kardiyo yapmadan direk ağırlık çalışsan kas kütlesi oluşuncaya kadar yağıda yakmış olursun.

1|0
    0|0
  • Vücudun şu an yağlı biraz kilo ver erkek değilsin ki kışın bulk yapayım nisanda definasyona girerim diyesin

1|0
    0|0
  • Hem kardio hem kas agirlikli yap programini sorun olmaz

1|0
    0|0
  • İlk bas vucutta yaglanma varsa. yaglari erit. sonra kas islemine basla

0|0
    1|0
  • Bence kas yapma çirkin duruyor vücudun yüzdüğünden dolayı atletiktir zaten.65 kiloya düş dahada bişey yapma:)

0|0
    0|0
  • bizde yapıyok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...