Sevgilim neden böyle...

onu ilk tanıdıgım zamanlar böyle oldugunda cok korkardm ama şimdi biraz geçti.. birgün sanarsnız ki beni cok seviyo sırıl sıklam aşık aşlk cümleleri var agzında bana cok iyi davranıyo herşey mükemmel ama diger gün sanki o insandan eser yok soguk konuşmaz istemescesine ne blim. dün bana kocaman bi güllerle dolu kutu getirmiş aldıgmda cok mutlu oldum güzel güzel konuştuk ama bugun sanki yine o insandan eser yok birgün böylese diger gün öyle oluyor ben bu durumda ne yapablirim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumu gördüğünü, böyle bir şey olmasa bile sana böyle yansıdığını ve böyle düşündüğünü açık açık söyle ve konuş bence. Bir derdi bir sıkıntısı olabilir.

Benim eşimde rahatsız bu durumdan son bir aydır, açık açık söylüyor, sebebi ise iş hayatımda yaşadığım bir düzensizliği eve yansıtmama isteğim. Ama başaramıyorum ve artık yanlış anlamasın diye O'nunla paylaştım bu durumu. Moralimin bozuk olmasının, O'nunla çok ilgilenemememin ve neşeli olmayışımın sebebini anlattım.

Seninle hiç alakası olmayan bir durum olabilir, ailevi, iş-okul v.b. Ama sana yansıyorsa, seninle ilgiliyse bile, açıklama iste, anlatsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• BKZ: dengesizlik

1|0
    0|0
  • elinden tutup piskologa götürebilirsin.

0|0
    0|0
  • kişiliği bu demkki bence bu sorunu onunla konuşabilirsin

0|0
    0|0
    • aman aman yok onu almaym ben :)

• haklsınız sanrım :)

• umarım :)

• bişey sölim mi sana ? seni aldatıyor o kadar

0|0
    0|0
  • bu sorunun tek cevabı ikiniz de ergenlikten kurtulamamışsınız daha...

0|0
    0|0
  • Hergün mutlu olan bi insan gördün mü hiç :)

0|0
    0|0
  • sakin ol :)

0|0
    0|0
  • hergün hergün senlemi ilgilenecek sewgisini gösteriyor işte daha ne...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bal yiyen baldan bıkar.hergün öyle iyi olsa burada o gül olayını anlatmak aklına bile gelmezdi.dertsiz başına dert arıon bence

0|0
    0|0
  • bunu ona sor bence, çok büyük bir sorun çıkmayacaktır da büyük ihtimal :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...