Pilates hakkında cevap verir misiniz?

20 yaşıma girdim. Bundan 10 yıl sonra kollarımda sarkmalar vücudumda sarkmalar istemiyorum. Ayrıca zayıfım. 45 kiloyum. Buda benim için bir sorun. Zayıflamak değil amacım ruhen ve bedenen kendimi ileriye hazırlamak istiyorum bu yaz başlamayı düşünüyorum Pilatesin nasıl faydaları var? Düşündüğüm konulara yararı var mı yoksa başka spor dalı mı önerirsiniz?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• plates istediğini karşılar. vucudunu sağlamlaştırıyosun gibi duşun. kılo almana engel olur. genelde sarkmalar çok kilo alıp vermekten olur. sen buna izin vermeden baştan bitiriceksin :) çok güzel bir düşünce :) hatta kilo alıp spora devam edersen çok daha vücuda sahip olabılırsın :)

0|0
    0|0
    • Yani sadece kilo vermek için spor yapılmaz diye düşünüyorum. Hem kilo alıp hem sıkılaşabilirim. Dediğim gibi bundan 10 yıl sonra ay şuram sarktı ay kalçam çok aşağıda selülitlerim var demek istemiyorum :)

• Teşekkürler :)

• rica ederiim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle düşünün ciğerimizi yeyin.. Ömrünn boyunca fit kalmak istiyorsan eğer proteinli beslenmen gerekecek. Et ürünleri, balık, süt, pirinç vs.. Protein kas yapar. Sebzeli de beslenmelisin. Beslenmene daha çok dikkat etmelisin.
    Sabah
    Öğlen
    Akşam öğünlerin bu düzende olmalı.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Benim tek sorunum kilo alamıyorum. Hem kilo alıp hem sıkılaşsam hayat bana güzel ama kilo problemim var

• Metabolizman çok hızlı anlaşılan. Proteinli beslen et, tavuk, yoğurt, süt, pirinç vs.. beslenme çok önemli. Proteinli beslenirsen hem sıkılaşıp kas yaparsın hemde kasların kilo olur.

• plates sertleştirir plates yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...