Karın kası ve mekik (erkekler baksın ) ?

Arkadaşlar karın kası geliştirmek istiyorum evde kapı barı var hani barfix çekiyorumda bir çekmede ancak 10 tane çekebiliyorum oda zorlanarak hani bayadır böyle çekiyorum. 157 boy 41 kilom var kendimi sıkınca kaslarımı hissediyorum hani var fakat belli olmuyor elleyince belli oluyor he birde mekik çekemiyorum çekerken ayaklarım kalkıyor falan ne yapabilirim...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• o boy ve kiloya çıkması lazımdı. bak panpa kaslar belli bir hacimdeyse ve gözükmüyorsa yağlısın demektir. yok benim kaburgalarım bile gözüküyor ama hala kas yok diyorsan o zaman kasların küçük. yalnız bir şekilde mekik yapma. ayak kalkıyor dediğine göre sadece sırtüstü yatarak yapıyorsun. p90x mekikleri çok güzel buluyorum ben. youtube de abs falan yazarsan çok çeşit varyasyonlar bulursun. belini ve vücudun genelini de geliştirmiş olursun. yediklerine dikkat et bunları yaparken. fındık-fıstık, zeytinyağı, tereyağı gibi faydalı yağlar dışında yağ ve şeker alımlarını kes. arada bir de koşarak yağ oranını kontrol altında tutmuş olursun.2-3 aya displinli çalışmayla kesin sonuç alırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biraz da kilo almalısın sanırım

0|0
    0|0
  • kilo al ve dengeli beslen önce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...