Fenerbahceyi Kim Kurmustur?

Oncelikle belirteyim ben Galatasarayliyim
Ancak bugun bizim emanetci baskanimiz Yarsuvatin sozleri cok tuhaf geldi
Galatasaray Fenerbahceyi kurmustur cumlesi sizcede tuhaf degilmi?

Sizce Fenerbahce nasil kurulmustur bilen arkadaslarin fikirlerini duymak istiyorum.

Lutfen saygi ve sevgi cercevesinde konusalim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir programda dinlemiştim evet doğru Galatasaraylılar kurmuş.. Galatasaray'ın o dönemki yönetici kadrolarında bulunan birkaç kişi arasında anlaşmazlıklar uyuşmazlıklar olmuş ve yöneticiler arasında bölünme olmuş birbirine zıt iki grup haline gelmişler hatta gruplar Güneş ve Ateş isimleri almış öyle hitap ediliyormuş Ateş adındaki grup Fenerbahçe'yi kurmuş Galatasaray'dan ayrılıp Güneş grubu ismindeki yöneticiler devam etmişler Galatasaray'da

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kusura bakmayın ama bir Beşiktaşlı olarak başkanınızın çok vizyonsuz bir adam olduğunu düşünüyorum. Gereksiz açıklamaları var.

0|1
    0|0
    • Emanetci ama neticede

• Taraftarına şirin gözükmeye çalışıyor. Komik duruma düşüyor. Gereksiz polemikler bunlar. Adamın seneye Uefaya katılacağı muallakta FFP sağlayamazsa transfer bile yapamayabilir bence onlarla ilgilensin. Gündem yaratma çabası bana komik geliyor.

• Bence haklisin gereksiz bir durum bu

• taraftara şirin gözükmeye çalışmış aziz yıldırıma komple kuruldu şike yok demişti taraftarları da kızmıştı o yüzden bunu diyor ama bunu dediklerinde başkanlarına demediklerini bırakmayan zihinsel engelliler şimdi olabilir diyor

2|1
    0|0
  • Bende galatasaray lıyım:)

0|1
    0|0
  • bir galatasarayli olarak. duygun hocanin bu sozu hangi kafayla soyledgini merak ediyorum acikcasi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Necip okaner Ayetullah bey ve Nurizade ziya bey kurmuştur ve Osmanlı döneminden belgesi olan TEK kulüp Fenerbahçe dir. diğer kulüplerin kuruluş tarihi bile gerçek olmayabilir

1|1
    0|0
  • Rumlar kurmuştur

0|2
    0|2
  • Neden Galatasaraylılar kursun ki kârı ne, içinde Ziya songülen ve Ayetullah beyinde bulunduğu 3 kişi kurmuştur, Yarsuvat bazen ne dediğini bilmiyor cemaat 50 trilyon meselesinde olduğu gibi

0|1
    0|0
  • Oladabilir bu aciklamalar ama cok detaya inersek rumlara kadarda dayanir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...