Evli bir kadınla ilişki...Ne yapacağımı bilemedim.

Yıllar sonra okuduğum olduğum lisenin mezunlar derneğinin büyük bir otelde mezunlar yemeğine katılmıştım. Şehir dışından gelenler otelde kalıyorlardı. Gece çok güzeldi. Yedik içtik eğlendik. Aradan bunca yıl geçmesine rağen hatıralar hala çok tazeydi. O gece okuldaken çek beğendiğim bir kız da vardı. ( ama okul yıllarında aramızda duygusal anlamda hiçbirşey geçmemişti yanlış anlaşılmasın). Yalnız gelmişti. Eşinin işleri dolaysıyla eşi yanında değildi. Bütün gece onunla bol bol sohbet ettik, yedik içtik dans ettik. Çok yakınlaştık. Ve geceyi onun odasında geçirdim.

Daha sonraki günler beni sürekli aramaya başladı. Arada uzun maiiler atıyordu. Ben gidişattan endişelenip mesafeli durmaya başladım. Neticede evli bir kadın.

Bir gün yolda gene okuldan ortak bir kız arkadaşa rastladım. Herşeyi biliyordu. Çok şaşırdım. Ben kimseye birşey anlatmamıştım ama o bütün samimi kız arkadaşlarına anlatmış olanı biteni. Arkadaş bana "neden kızın telefonlarına çıkmıyorsun? Madem böyle yapacaktın neden beraber oldun? Kırma kızın kalbini daha fazla" filan deyince kendimi suçlu hissettim. Kimseyi üzmek ya da kırma istemiyorum. Ama sonuçta evli bir kadın ve ben mesafeli durmanın doğru olduğunu düşünmüştüm. Galiba kadınların düşünme şekli çok farklı oluyor bu konularda. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemedim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• BKZ: son pişmanlık fayda etmez

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesafeli durmak demek bir kaç sevişmeden sonra izini kaybettrimek demek değil , hiç birlikte olmamaktır ...

1|1
    0|0
    • Doğru diyorsun da oldu bir hata. Şimdi olayı sürdürmek hataya devam etmek olmuyor mu?

• Açıklamalısın devam edemeyeceğini yanlış olduğunu , kendini suçlu hissettiğini vb . özür dilemeliin .Kadınların gözü erkeklerden daha karadır bu durumlarda herşeyi göze alabilir , hiç istemeyeceğin durumlarda kalabilirsin başın belaya da girebilir .Kalkıp bir gece eşine zaten seni sevmiyorum artık başkası var hayatımda ve bu kişi de diyebilir , haberin olsun ...

• Çok yakınlaştık. Ve geceyi onun odasında geçirdim.

en gidişattan endişelenip mesafeli durmaya başladım. Neticede evli bir kadın.

Odasın hiç gitmeyecektin evli olması seni ilk dakikadan rahatsız edecekti, suç sende ne dersen de. hadi kadın karaktersiz, sen onun evli olduğunu bilsen bile gitmemeliydin bu da senin karakterini gösterir. Mesafe dediğin sonradan olmaz baştan koyacaktın o mesafeyi.

2|0
    0|0
    • haklısın ama hepimiz insanız ve hepimizin zaaflarına kapıldığı zamanlar olabiliyor.O gecenin heyecanı ve büyüsü içinde bu dediklerinin hiçbiri gelmedi bile aklıma.Anlatması zor.O gece sanki lise yıllarında gibiydik.Ertesi gün benim yavaş yavaş aklım başıma gelmeye başladı.Ama onun da aklı başına gelmiştir diye düşünüyordum, o ise bunu sürdümek istedi. Ben karşılık vermeyince de tüm kız arkadaşları beni suçladı. Kızın neden kalbini kırıyorsun diye. Peki ne yapmalıyım? Görüşmeye devam mı etmeliyim

• dediklerimden bunu mu çıkardın? :D

asla görüşmemelisin başka kadın mı yok. hatta uzak dur başın belaya girmesin. ondan önce karakterinle alakalı bir durum. evli bir kadınla dünyanın en mutlu ilişkisini yaşasan ne olacak sonuçta o evli ve SENİN DEĞİL.

• ben de zaten aynen senin dediğin gibi yapıyorum. Ondan uzak duruyorum. Ama bütün kız arkadaşları benim bu davranışımı eleştirip "neden kızın kalbini kırıyorsun" diyorlar.

• Bence senin o an ki hatan birlikte olarak başlamış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim sen mesafe koymamışssın ki mesafe katetmişsin zaten ondan sonramı aklına geldi kızın evli olduğu?

1|1
    0|0
  • şöyle diyeyim ; bence önce evli bi kadınla yiyerek içerek dans ederek ve geceni onun odanda geçirerek bu riskleri göze almışsın zaten.Evli yani sonuçta ne yapacağı bellli olmaz ki,bekar olsa tek gecelik bi ilişki sonrasında bakın yolunuza ama evli kişiyle olunca daha farklı olabilir ki yakın arkadaşlarına anlatması durumu daha da farklılaştırmış

0|0
    0|0
    • gece herşey o kadar güzel başlamıştı ve devam etmişti ki bir an insan herşeyi unutuyor. İnan aklıma o tür düşünceler gelmedi. Öyle risk misk hiç düşünmedim bile. Olayın akışına kapılarak yürüdüm bütün gece.

• Anı yaşadım diyosun:) ama yaşadığın anın bu gibi zararları olabiliyor gördüğün gibi

• kardeş evli diyosunda kadınka beraber olmusun zaten ! hangş evlilk *

1|0
    0|0
  • Gece odasına giderken gelmedimi aklına evli olduguda odadan cıkıncamı aklına geldi.

2|0
    0|0
    • o gecenin heyecanı ve büyüsü ile açıkçası pek ileri geri düşünmedim. Sanki hala lise yıllarındaymışız gibi bir duyguydu.

• Son bir kez konuş ve o gün olan bitenin olmaması gerektiğini söyle daha fazla devam edemeyeceğini söyle özür dile ve oradan ayrıl.

1|0
    0|0
  • Bence senin hatan o kadın ile birlikte olarak başlamış.Ayrıca evlilikleri problemli olabilir ya da bitme aşamasında filan olabilir.Belki bu nedenle öyle düşünüyordur o.

1|0
    0|0
  • bahsettigin durumu bende yaşıyorum bir fark var ikimizde evliyiz evet bir sonu yok bu ilişkinin çok zarar görürsün çok acı çekersin ...ama yaşanmışlıklarına da asla pişman olma

0|0
    1|0
Yükleniyor...