Ayrıldım ama 2 gün önce aramış şimdi neden aradın diye mesaj atıyorum cevap vermiyor

:(( ewet 3 yllık ılkskımde 40 defa ayrıl brıs ve yıne bıttı onun umursamaz ılgısız tavrı yuzunden ben bıtrdım sımdı 2 mıızde ewlıyız ıctım gecen aradım af dıledım yok bıde tehtt ettım sarhostum ya kendımı ya senı oldurrum dıye kıbarcaydı ama argo deıldı ne aradı ne sırdu sadece olmaz artık sen bıtrdın dedı ınsan topla kendını dıye arrdı kacdefa ardıım ogun neysse hatt aldım bunu kırcam dedım kaplı tttum ıkı gun ve aramıs ardından mesaj guya tlfunu herkesı mesgul gosteryonus vs vs ya bahane ettı bıseyı sımdıde mesaj atıyorum cvb vermıyo neden

Güncellemeler:
ewlıyız ama başklarıyla yasak aşk
yahu ewlı kadın aldatamazmı yenımı gördünüz duyosunuz hayret he sevdım napıyım basla acıklaması yok ewlılıgıme deılde konuya odaklnın

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ben sennle evliyim diyelim ve ayrı yaşıyoruz sende gidip başkasıylamı takılıyosun yasak aşk dediğin bumu yani ?

0|1
    0|0
    • ewet hem ewlıyım hemde sevglım var yanı şu anda ayrıyız sevgılımle ama esımle bırlıkteyım

• allah islah etsin sizi :) başımıza taş yağacak az kaldı

• aminnn

Erkekler Ne Diyor 3

• kocana yazıkk

0|0
    0|0
  • evli oldugun adama saygisizlik ediyorsun. yaptigin cok yadirganacak birsey unutma!

1|0
    0|0
  • Rüyanızda görüp buraya soru açıyorsunuz ya çok ilginç bu ergen milleti:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ikımızde evlıyız lafından sonra okumadım bana göre dııl boyle seyler

0|0
    0|0
  • bu soruyu iyi ki gizli sormuşsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...