Ayrıldığınız sevgilinizle aynı yerde ve aynı sınıftaysanız, ne yapardınız?

arkadaşlar 5 aylık ilişkimi bitirdim. bunun nedeni sevmemem değil. erkek arkadaşımın değişmesiydi. çok konuştum, anlattım ama o bir türlü değişmedi. yanımda ne kadar yakınsa uzaktayken bir o kadar uzaktı. ama bana hep seni seviyorum derdi. hani yaptığıyla dediği tutmazya bizimki de o hesaptı. ben bitirdim daha sonra faceden sildim onu ve facemi kapattım. telefonlarını açmadım. zaten 4 defa anca aradı. ama bir sorun var ki biz aynı yerde okuyoruz hatta aynı sınıftayız. üniversitede son senemiz bu sene. ama nasıl yapıcam bilmiyorum. acaba okul açılınca konuşmak isteyecekmidir benimle? isterse bile ne cevap vermeliym bilmiyorum.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ikimiz de yetişkin insanlarız bir "erkek" olarak bunu kabullen demelisin. o kelime onun birşey yapmasını engelleyecektir. ama tavsiyem bu 1 yıl kimseyle çıkma :=)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• mutlaka ona güveniyordur.mesela ben okuluma derslerime kendimi vercem beni rahatsız etmesen sevinirim diyebilirsin klasik yalanlar..

1|0
    0|0
  • konusma bnce daha degısen oysa senı kaybeden de o elınden gelenı yapmıssın ha senn ıcın zor olur ama ole kolay ınsan olma derım hem smdı senn ne derece sevdıgını de anlamıs olursun

1|0
    0|0
  • Bence onu istemiyorsan bunu yüzüne de açık açık söyle okul başlayınca

Ama dediğin gibi okul açılınca senle konuşmak isteyecektir.

1|0
    0|0
    • konuşmaktan kaçış yok yani

• benim de düşüncem bu zaten. teşekkürler :)

• Rica ederim .

• Zor oluyor. Çalıştığımız bölümler farklı olduğu için mola saatlerinde görüyorum anca Tanımadığım bi kişiymiş gibi davranıyorum bakmıyorum ona, ama sesini duyduğum zaman içim eriyor kalbim çıkacak gibi oluyor.

0|0
    0|0
  • Zor olacak ama. Normal ol sınıfın da samimi olmadığın, konuşmak istemediğin birine nasıl davranıyorsan ona da o şekilde davran. ben de yeni ayrıldım kız arkadaşımdan aynı yerde çalışıyoruz bu şekilde davranıyorum sıradan bi kişiymiş gibi.

0|0
    0|0
    • nasıl gidiyor peki?

• pardon yanlış yere yazmışım bugun üye oldum acemilik çekiyorumda. Zor oluyor. Çalıştığımız bölümler farklı olduğu için mola saatlerinde görüyorum anca Tanımadığım bi kişiymiş gibi davranıyorum bakmıyorum ona, ama sesini duyduğum zaman içim eriyor kalbim çıkacak gibi oluyor.

• tek yapacağınız şey hislerimizibelli etmemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...