Body'de ilk gunum deneyimli arkadaslar bakabilir mi?

Boyuma gore asiri zayifim kilo almam icin ne yemem gerek pekmez sut yogurt cikolata kaju hazir meyve sulari bunlr ise yarar mi hizli kilo almam icin?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle boy kg kaç makarna tavuk pilav yumurta bunları aksatmadan yemeye calıs. eger paran varsa kırmızı et öneririm her spordan önce ve sonra ton balıgı ye bol bol su tuket şu an zaten ılk gununde buyuk ihtmal 2 3 gun gıdemeyeceksın hamlanmaktan en önemliside ordaki kimseyle yarısma her zaman rakibin aynadaki yansıman olsun

0|2
    0|0
    • Boy 187 kilo 60 :( hoca isin zor dedi iki set yaptirdi hepsnden agrim yok henuz 30 kg ile basladim agrlga gunde 300 gr kirmizi et yeterlimi idmandan snra? Paso yiyrm istah var aama alrmym blmyrm snckers ckolata yerm hergn kalrisi fazla diye ise yaryrmu acba toz moz icemyrm ben sevmyrm oyle seyler

• Peki :) sagol hersey icin

• ö. degil bol sans yardım falan lazım olursa mesaj atabilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yağ oranın kaç az ise ne bulursan ye proteinli şeyler de tavuk et gibi

0|1
    0|0
  • Zayifsan once kilo alman gerekir. ara ogunlerle beraber 6 ogun yemen lazim.

0|1
    0|0
  • Kolada kilo aldırır ne yediğinin önemi yok aban ne bulursan

0|1
    0|0
  • Tavuk makarna pilav. Karbonhıdratı fazla tuketırsen alırsın kılo.

0|1
    0|0
  • Protein tozları var acıktırıyor onları dene bende kullandım 1 tencere makarna yediğimi biliyorum

0|1
    0|0
  • nefes alıp vermeyi ihmal etme

0|1
    0|0
  • Zaman ilerleyince takviyede almalısın öyle çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin

0|0
    0|0
    • ne kadar zaman sonra mesela ben 2 günde 1 gidiyorum yeni basladım ay dolunca mı? Bide o takviyeleri kullanan bıraktıktan sonra yine zayıflıyormus diye duydum zararlıymıs dogal degilmis felan

• Peki teskkr ettm:)

• Fazla yüklenme

0|1
    0|0
Yükleniyor...