Bacakları eritmek icin ne spor yapabilim evde? Squata basladım ama pek bacak eritecek gibi degil, bir ay yapıcam bunu 10. gunumdeyim?

Bacakları eritmek icin ne spor yapabilim evde? Squata basladım ama pek bacak eritecek gibi degil, bir ay yapıcam bunu 10. gunumdeyim.
PEKİ bacaklarımı en etkili ne spor yaparak eritebilirim basenleri falan, evde yapıcam ama spor salonu falan degil?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Uzman tv nin sitesine bakarsaniz gerekli aciklamayi bulursunuz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Pilates olabilir koşacaksın bol bol

1|0
    0|0
  • kadınlarda yağlar basenlerde kalçada birikir , erkeklerin daha çok göbekde , o yüzden vücudundaki yağ oranını düşür , bacakların eriyecektir , yağ oranımı nasıl düşürürüm diye araştır

1|0
    0|0
  • Koşu bisiklet.
    Squat popoyu toplar ve ust bakacak filan calistirir.

1|0
    0|0
  • Koşma. Hızlı yürü.

1|0
    0|0
  • Fitness ve egzersizler tek geçerim

1|0
    0|0
  • internetten forumlar var videolar var onları izle.

0|0
    0|0
  • squat kalçalar için cok iyi.

0|0
    0|0
    • Ama benim baldırları basenleri eritmem lazım bunn icin bir onerin yok mu

• Bolgesel zayiflama diye birsey yoktur.
    Artik ogrenin sunu.

0|1
    0|0
    • Tamam kanka kızma ya blmiyodum 😔

• Kaslari dusuk agirlik yulsek tekrarlarla yakmalisin... Sguat tam tersi kalca ve bacaklarını toplar

0|0
    0|0
  • İyide o işler ole olmuyo işte.

0|0
    0|0
  • Bisiklet baysikıl :) topraaam sen hemen pedallara yuklen.

0|0
    0|0
    • Topram bisikleti nerden bulcam simdi ben :D evdeyim olucam bir sure. Bu sıre icinde toparlıyım kendimi spor salonuna para yetistiremem kıs gunu dısarıda da baysikıl surulmez evde de alet yok :D ölsem mi ben

• Nasıl aşıcam :)

• Yüzerek nerden bileyim ben :) git as çabuk :)

• Direk spor salonuna gitsen?

0|0
    0|0
    • Fakirim ben, pis fakirimm piiissss

• Tammdır o is bende 😉

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat bacakları inceltmez.. Bacakları inceltmek için eliptik bisiklet veya koşu yürüyüş yapman gerekecek yani bol cardıo ile.. Squat kalınlaştırır kas yapar dikleştirir sıkılaştırır.

0|0
    0|0
    • Evvt squatı onun icin yapıyorum bir de eritmek icin ne yapıcam diye ogreniyim dedim. Sanırım bisiklet yarıyo ise. Herkes onu onermis. :) teskkurler sizede

Yükleniyor...