Neden hep yalnız olmam birilerinin gözüne batıyor?

Ya neden bu hep birilerini ılgılendrir ki?

Neden birilerinin hep gözüne batar yalnızlığım?

En ufak bir sekılde bırıyle tartışsam ,bu sadece tartıştığm kişi değil benı tanıynlarn çoğu bunu söler ''sen zaten hep yalnızsın yada hep şöle şöle olduğn ıcın yalnzsn''

Lanet olsun ''belkı ben kendımı herkes gibi görmüyorum,blki ben farklı bir kişiliğe sahıbım'' yani benı tanıyanlara ne ?

Neyımı cekemıyrlar.Bana yakın olmaya çalışıyrlarda her defasında onları ıttığim ıcın mı bu kadar alınıyorlar.

Allah aşkına napaym bn ya yalnız kalsam suççç kalmasam suçç bi bıraksınlar ya?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• yeni moda birilerinin yalnızlığından üzüntülerinden zaaflarından faydalanmak.. sen aldırma yalnızlık da birliktelik kadar normal hatta bazı durumlarda daha sağlıklı en azından sırf birlikte olmak için olmuyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bende yanlızım fakat kimse bana laf edemez çünki insanlardan kaçıyorum ne çıkıyosa onların kötü kalplerinden çıkıyor 2-3 tane sağlam dost yetiyor

0|0
    0|0
  • şimdi herkes seni rahat bıraksın mı istiyorsun yoksa. sadece sevgilisiz mi olmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • en önce 5 dakika kendi kendine düşün çuvaldızı kendine batır hata sende degilse salla gitsin ozaman

0|0
    0|0
  • salla gitsin seni çekemiyolar galiba

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: kendilerince seni beğenmiyorlar

0|0
    0|0
  • takma sen bosver gıtsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• batarsa ekime batmaz ise eylüle kadar demeyi bazen söylemek lazım,ama yazdığım gibi söyle::)

0|0
    0|0
  • Yalnızlığın diğer özelliklerini bastırdığı için daha çok göze batmış.Sen yine de söylenenlerde haklılık payı var mı diye bir düşün.

0|0
    0|0
    • ben kötü biri değilim.havalı kibirlide değilim.. benle ıyı olmaya çabalıyorlar ben istemeyıncede bunu anlayıp yanlızlığımı lafa alıyorlar sorun bu... allahm ya

• İnsanlar için en kolay şey zaten karşıdakini kendi gözlüğüyle görebilmek,insanlar bir de objektif bakabilseler olaylara.Ama sen onlarla neden iyi olmak istemiyorsun onu anlamadım.

Yükleniyor...