FENERBAHÇE, Besiktas, galatasaray?

Bu 3 takim olmasa hangi takimli olurdunuz. Yabanci kluplerle kabulum. Duygusala baglamayin iste o olmasan ben hicim v. s diye.
FENERBAHÇE olmasaydi (allahim gunahlarimi affet hep var ol FENERBAHÇEm) BURSASPORllu olurdum.

Güncellemeler:
FENERBAHÇE, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve soyisimler buyuk harfle yazilir ben boyle gordum boyle bildim boyle yasiyorum boyle olucem
FENERBAHÇE yo buyuk yazmsmla ilgili cevap vermiyorum buyuk olan buyuk yazilir.

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• BEŞİKTAŞ A2 olur U-17 olur

0|1
    0|0
  • fenerbahçe
    fenerbahçe büyük harfle yazılmasına koymuş baya bazılarına herkez böyle yapıyor takımlarını büyük harflerle yazıyorlar hasetlerinden çatlamak diye buna derim

0|1
    0|0
    • Buyuk olan buyuk harfle yazilir.

• Beşiktaş olmasa karşıyaka olurdu...

0|1
    0|0
  • Sivasspor olurdu...

0|1
    0|0
  • Eskişehirsporu tutardm

0|1
    0|0
  • Galatasaray olmasa Liverpool olurdu :)

0|1
    0|0
  • GALATASARAY ❤

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Beşiktaş A2

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'm olmasa, Eskişehir'i desteklerdim <3

0|1
    0|0
  • Fenerlisin fener olmasa bursayı tutardın belli zaten sende o tip var daha doğrusu bütün fenerlilerde var hadi kolay gelsin kişiliksiz kardeş
    Adam gibi sorsaydın soruyu adam gibi cevap alırdın

0|1
    1|1
    • Senin cevabindan yoksun kaldim ya ayrilirim ks den lutfen cevapla ahaha

• Benim cevabım bu kardeşim Bursalı tipin var işte
      Kendi takımının ismini büyük yazınca büyük takım sana ergen kaybol buradan :D

• Bursali tipim olmasi bana kotu gelmiyor. Zaten arnavut gocmeniyim kimligimde de yalova yaziyor. Bursada dogdum buyudum allaha sukrediyorum bu guzel sehirli oldugum icin. Ergenlige gelince biz onlari aşali 6 yil oluyor buyuk olan buyuk harfle yazilir. Guncellemede belirttim begenmiyorsan dislike atar sikayet edersin

• Gemliksporlu olurdum:)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş hiçbir şekilde olmasaydı.
    Karşıyaka olurdu.

1|1
    0|0
  • Beşiktaş = Türkiye
    Fenerbahçe = Cumhuriyet
    Galatasaray = France

Not FB

0|2
    0|0
  • Bursa veya eskisehir

0|1
    0|0
  • Real madrid, Bursaspor

GALATASARAY ve ADANADEMİRSPOR, luyum <3

0|1
    0|0
  • Tepeciksporlu olurdum :)

0|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞ olmasa Kartalspor olurdu

0|1
    0|0
  • son sozumuz FENERBAHÇE. diger takımım konya spor olurdu.

0|1
    0|0
  • Eses

0|1
    0|0
  • arsenal henrynin döneminden beri

0|1
    0|0
  • GALATASARAYlıyim ama Galatasaray olmasa Türkiyede Göztepeli olurdum herhalde... Fakat sunu belirteyim Atatürk fenerli degil besiktaslidir

0|0
    0|0
    • ATATÜRK'un takimi icin degil benim buyuk yazmam bize sundugu bu Cumhuriyet icin şu an yikilmaya calisilanlar icin. O cok farkli bir konu

• O konuda hem fikirim

• kendi takımını büyük harfle yazınca sanki büyük takım oluyor böyle beyin özürlülerini de ks sağolsun görüyoruz

0|0
    0|0
    • Ks sagolsun o ayri da bu bizde hayat felsegesi kardes FENERBAHÇE kucuk yazilmaz

• Galatasarayımın adını görünce girdim soruya, yoksa gereksiz büyültülmüş yazı puntoları ile bir takım büyütme, yüceltme çabalarını gördüm güldüm gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Bursa sevenden Fenerli olmaz. Bence sen Bursayı tut. Fenerin alternatifi dünyada yok.

0|0
    0|0
    • bos bos konusma alternatif aramiyoruz olmasa allah korusun diyoruz. yoksa dar agacinda olsak bile son sozumuz FENERBAHE

• eyi tamam...

• Sende zaten Bursalı tipi var.

0|0
    0|0
    • Hayır.
      O sizin işiniz.

• Sabaha kadar klavye erkekligi yaparim da sana seviyem cok duser. Hayatin hic Bursali biriyle tanismadiysan daha kaliteli insan gormemissin demektir kalitesizlerle de ugrasamam

• Sen klavye erkekliğini de alırsın içine.

• Bu fenerliler hep böylemi oluyor rakip takımları küçük harfle yazmış kendi takımı büyük harfle

0|0
    0|0
    • Hayat felsefesi bu bizde FENERBAHÇE kucuk yazilmaz gerisi ayrinti adimi bili kucuk yazarim

• Cahillik

• Cahilim ben. Cok cahilim

Yükleniyor...