Bir kadının kişiliği nasıl olmalıdır?

anlaşabileceğiniz kadın kişiliği nasıldir onu anlatın beyler

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi eğer şöyle olsun dersek, kendimizce mükemmel kadını anlatırsak, elbet yazdığımız özelliklerden bir ya da birkaç tanesi eksik kalacaktır her kadında... hatasız kul olmaz misali... o yüzden ben olması gerekenler yerine olmaması gerekenleri yazmak istedim... bunlardan bir tanesi bile olursa zaten anlaşamam... ama diğer türlü bir şekilde birbirimizi idare edebiliriz diye düşünüyorum...

Argo kullanan, otururken bacaklarını ayıran, saygısız, kibirli, bencil, nerede ne konuşacağını bilmeyen, çok (gereksiz) para harcayan, Allah'tan korkmayan, günahtan çekinmeyen, utanmayan, yanağı kızarmayan, susmayan, dinlemeyi bilmeyen, paylaşmayı bilmeyen, yetinmeyi bilemeyen (iyi yaşamak herkesin hakkıdır, kimseye soğan ekmek yesin demiyorum, ama hali hazırda bir düzeni olduğu halde, onun şusu var, bunun şusu var diye kıskançlık yapan kadından bahsediyorum, ayrıca en nefret ettiğim tiptir.) sürekli kadın-erkek eşittir diye konuşup ama daima erkeklerden nezaket ve centilmenlik bekleyen kadınlarla anlaşamam...

Şimdi de olmaması gereken şeylerden eksik kaldı :)) aklıma bunlar geldi şimdilik...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Birbirimizi anlamalıyız ve empati kurabilmeliyiz. Karşılıklı olarak güven ve sadakati sağlayabilmeliyiz. Bir bakışla bile birçok şey anlatabilmeliyiz birbirimize :) Gerçekten dürüst olmalı.. Bunlar olursa baş tacı ederim, karşılıksız bırakmam hiçbir şeyi..

1|0
    0|0
  • çevrim içi olmalı evirip çevrilmeli bebem.

1|0
    0|0
  • sadist ve acımasız olsun... psikopat olsun

1|0
    0|0
  • ciddi, güleryüzlü, cesur ve güzel. :)

1|0
    0|0
  • Bence kişiliği uyum sağlamasıdır. Kendimi onun yanında rahat hissediyorsam en önemli şey budur

1|0
    0|0
  • yalan söylemicek, yapmacık konuşmucak ,oturup kalkmasını bilcek, güzellik aramıyorum anlaşabilceğim kişide bide :)

1|0
    0|0
  • Arkadasim insalar cesit cesit herkezin beklentisi farkli biri manyak ister biri uslu standardi yoktur bunun . isin gercegi bence 2 insan birbirini tanir neyi sever neyi sevmez olcer tartar ona gore hareket eder ve sonrasinda bunu aliskanlik haline gelir ve bu boyle kalici hale gelir mutlu olunur. ve karsindaki erkek icinde ideal kadin olmus olur. saygilar

0|0
    0|0
  • kişiliği dişiliğinden daha iyi olmalıdır.

0|0
    0|0
  • İnatçı ve dikine (yani sen ne söylersen söyle modunda) olmamalı.. Dinler gibi yapıp aslında kendi kafasındaki dünyada yaşamamalı..

Buradan feminizmin doruklarındaki gruba ekmek çıkarmayalım şimdi: Yani kendi karakterinde varlık sergiler iken karşıdan alacakları olduğunu bilmeli-orta çizgiye gelebilmeli diyorum.. Dedim..

1|0
    0|0
  • dışarıda hanımefendi mutfakta aşçı yatakta o*

1|0
    0|0
    • yatakta o nedemek terbiyesiz

• oğuzmusun nesin salak mısın lan sen bi defol git

• kırdın ama beni naptım ben sana terbiyesiz byüklerine saygın olsun azcık

• bi kaçtaanesi;.%100 bağlılık. yalan ve bi şey gizlemek yok vb

bunun bi de erkeğe uyarlanmışını çok merak ediyorum. senin anlaşabldğin erkek kişiliği nasıl

0|0
    0|0
    • ben çımartılmak isterim gazla çalışıyorum biraz da tek bakışımdan anşasın isterim ne demek istediğimi insanların içinde beni zorlamasın kısaca sahiplensin ama özgürlüğümü kısıtlamasın

• örnek?

arkadaşlarından erkek olanlarıyla arana mesafe koymanı istemesi, kısıtlamak olarak mı alırsın, zaten uyman gereken bi şey olarak mı

• ben zaten biliyorum aradaki mesafeyi bunu söylemesi beni kızdırır zaten tanıyınca anlar ama tanımadan tepki verirse o zaman baştan bitti

• şimdi bak canım kadın dediğin varya sadece nazlı olacak kadın nazlı olsun başka bişey istemiyorum yerim onu yaw nazlı olsun yeterkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii offffff çok tatlı oluyor nazlı olsun bak 10 defa tekrarladım nazlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn tüm erkekler seviyor ama sen dedigime bakarak fazla nazlı olma baktın nazından kafa atarlar burnuna falan olmz öyle

0|0
    0|0
    • ben naz yapmayı hiç beceremiyorum kahretsin allah beni :D

• :D valla varsa yoksa naz eger naz yoksa hayatında başşarılar diyemiyeceğim çünki benim gibi başarılı erkekleri sürekli kaybedicen :D haaaaaaaaaaaa haa

• albenisi olmalı, karakteri oturmuş nerde nasıl davranması gerektiğini ve kime nasıl davranması gerektiğini bilen, yürüyüşünde endam olmalı, bakımlı ve temiz.

0|1
    0|0
  • samimi içten tatlı zeki görünebilen aklıma bu kadar geldi uykum var biraz

0|0
    0|0
    • yalan söylemesin birde

• bunu uzun uzunda anlatabilirim aslında ama soruyu okuduğumda ilk aklıma geleni yazacağım,kadının kişiliği,dişiliğinin önünde olmalı...

0|0
    0|0
  • anlaşılır olmalı kendisini asla başkalarıyla kıyaslamamalı elindekiyle yetinmesini bilmeli

0|1
    0|0
  • Masum sessiz ve eğlenceli

0|0
    0|0
  • kodumu oturtcak :)

0|0
    0|0
  • Davetkar olmamalıdır kadın dediğin.

0|0
    0|0
  • Kişilikli olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Agır başlı,kendini bilen,nerde ne yapmasını bilen olmalı...

0|0
    0|0
  • edep edep edep diyorum

0|0
    0|0
  • anlayıslı olmalı yuksek sesı sevmemmelı guler olmalı can olmalı

0|0
    0|0
  • soru yanlış bi kere simdi herkez kalkıp istedigi tipi fizigi özelligimi anlatsın

0|0
    0|0
    • bazı kadınlar vardır yanındayken kendini müthiş hissettirir. işte sizin o kadında aradıklarınız neler

• yalan söylemesin trip atmasın canımı yesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sağlam olmalı bence

0|0
    0|0
  • Edep ve hayaya bürünmüş olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • neyse o olsun yeter beyb

0|1
    0|0
  • ona gore mi sekil alacaksin?

0|0
    0|0
    • etikdışı bi şey mi kendini geliştirmesi, güzelleştirmesi...

sevilen özellikleri artırıp iticilikleri eritmesi kötü mü. bu ikiyüzlülük değil, gelişmedir.

• kisilik degisen bir sey degildir. bir yerde cikar o maske. sonra aaa diyorsunuz. ben de ahahaha diyorum.

Yükleniyor...