ZAYIFLAMAK İÇİN NASIL BİR SPOR PROGRAMI UYGULAMALI?

Evet bir çok bayan yaza hazırlanıyor büyük ihtimalle bende bir kaç gündür deli gibi egzersiz yapıyorum yememe içmeme dikkat ediyorum lakin tam olarak nasıl bir egzersiz yapmam gerektiğini kavrayamadım ben çalışıyorum spor salonuna gidecek vaktim ve nakitim yok evde olabildiğince birşeyler yapıyorum ama bu düzenli olmalı ki verim almalıyım fitness la ilgilenen arkadaşlardan yardım alabilirmiyim? hangi saatlerde nasıl egzersizler yapabilirim sabahmı akşammı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak önce ekmek undan uzak değilde çok az te şekeri azalt düzenli beslen azar azar öğünlerde bol aksamlari sadece meyve te sabah ilk once ilik su bir bardak limon sık ic

0|0
    0|0
    • bunların hepsini yapıyorum ama yinede teşekkürler :)

• Günaydın müdüre naber :)

• Zayifladin mi kız :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende fitness yapym yediğim yemeklerin kalorilerini hesapla günlük kalori ihtiyacın altında. Yemek ye mekik ve srtustu uzan ayakların dik bir şekilde indir kaldr

0|0
    0|0
  • GencVeFit yaz orada ki programlara bakabilirsin ben 2 ayda 15 kilo vermiştim kardiyo hareketleri ile

0|0
    0|0
    • vaov çok iyi hemen inceledim... benim çok fazla değil kilo problemim 4 kilo verip sıkılaşmak istiyorum birazcıkta karın kası fena olmaz :) ama önce dedeğim gibi 4 kiloyu vermem gerekli :(

• Buraya degil de bu isi bir uzmanına danıssan daha verimli olur ;)

0|0
    0|0
  • Bir Pt olarak size yardımcı olabilirim bana mesaj atın neler ve nereden incelmek ve nasıl bir vucuda sahip olmak istediğinizi bu sitede bir sürü insana yardım etmişliğim var kısa süre içersinde mesaj atın bana

0|0
    0|0
    • yeni üyeyim mesaj atamıyorum malesef :(

• mm analadım peki çok teşekkür ederim bilgilerin için :)

• rica ederim

• En iyi yöntem yemekten kısmak aç kalmak bundan iyisi ve sağlıklısı yok heralde ha birde spor yapmak spor her zaman lazım

0|0
    0|0
    • aç kalmakmı ben aç kalınca kilo alıyorum yahu :D

• sende ters birşeyler var o zaman bir doktora görün burada her denileni de yapma

• benim bildiğim diyetisyenlerinde önerdiği aç kalarak diyetin olmayacağı sık ve az yemek en doğrusu değilmi

• Yemek yeme tamaman yemekle alakalı :)

0|0
    0|0
  • Sabah aksam 2 saat se. ks yaparsan olur gerisj hikaye

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabahı akşamı ayrı güzel de sen sana uygun bir zamanda yap ama sadece kasları çalıştırma cardio egzersizler de dene çünkü kalp atışların hızlanmadıysa bir egzersiz egzersiz değil 😊

0|0
    0|0
    • yani anlayacağım oki sabah veya akşam kilo kaybedip sıkılaşmak için fark etmiyor

• Aynen sıkılaşıp forma girmek yaptığın spora ve süresine bağlı.

• Cutting. Ornegin Sabah 8 den 14.00 te kadar bisey yeme sadece su ic. 14.00 de tavuk veya balik yaninda meyve veya sebze salatasi. 16.00-18.00 e kadar spor yap ( halter vucud sklastirir). En az 2 litre Su tuket. Cok balik ve haslanmis tavuk ye (hafif zeytin yagli olabilir). Aksam yemeginden sonra bisey yemek sadece Su. Ben boyle yaparak 3 ayda 18 kilo verdim. Simdi 57 kilodayim boy 1.73

0|0
    0|0
    • tebrik ederim gerçekten ben dayanamam ki buna bide işyerinde bir avmde çalışıyorum sağlıklı yiyecek bulmak zor anca salata ama suyu fazla tüketiyorum :) sporuda ya sabah ya da akşam yapma fırsatı buluyorum...

• Tsk ederim. Evde yapip goturme durumun varsa oyle yapabilirsin. Suyu fazla tuketmen cok iyi, suyun icine limonda skabilirsin tok tutar seni. Bol bol haslanmis yumurta yemenide tavsiye ediyorum (evden goturebilirsen) o da baya tok tutuyor ve saglikli.

• evet yumurta harika bir fikir bunu deneceğim :)

• düzenli yemek ye gece yemek yeme :dd

0|0
    0|0
    • 18.00den sonra hiç birşey yemiyorum meyve dışında ama uyuyana kadar karnımın çıkardığı seslerle göbek atası gelir insanın :))

• oh valla bende 8 kilo verdim ama 59dan aşağı düşemedim bir türlü ama bu sefer fena inat ettim :)

• 59da güzel bir rakam :)

Yükleniyor...