Kilo almak için yapmalı mıyım?

Evde kendi kendime barfix ve sınav programı yapıyorum boyum 184 kilom 63 protein tozu kullansam kilo alır mıyım?

Güncellemeler:
Protein tozu dediğim karbonhidrat karışımlı kilo aldırıcı yanlış anlaşılmasin

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir bu toz merakı sizdeki anlamadım bir türlü şehir efsanesi yaptınız bu tozları sihirli değnek değilki bu beslenmeye takviye sadece ayrıca sana protein değil karbonhidrat tozu gerekiyor ki sen karbonhidrat tozunu bile bardiks ve şınav programın ile enerjisini vücuttan atman imkansız yağ olarak alırsın sadece spor salonuna yazılman şart

0|0
    0|0
    • Sürekli hareket halindeyim çalışıyorum yag olsa bile kilo alırım yani dimi spora yazılırim o zamanda

• Spora yazılsın 1-2 ay normal olarak spor yap daha sonra toz eşliginde yap

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• kaloriyi yükseltmelisin karbonhidratı arttırmalısın tabi proteinide es es geçme.
    bulgur , pilav, makarna , haşlama patates, fırında patates, çavdar ekmeği.
    yoğurt süt bal pekmez tahin muz elma bunlarıda ekle öğünlerine.
    yulaf tüketebilirsin karbonhidratı cok yüksektir.
    karbonhidrat tozu demek istedin sanırsam kullanabilirsin elbet kalorisi yüksek şekeri yüksek bir besin işine yarar fazlada yağlanma dikkat et.

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz hiç bir şey kullanmayın. Bilinçli bir gözetmenin eşliğinde yapın egzersiz ve diyetinizi. :):

http://i.hizliresim.com/89zaLk.gif

0|0
    0|1
  • Bir spor salonuna gidip başında bir hocayla calismalisin o protein tozunu bca yi amino asidi alip yakamassan sıkıntı çekersin eğer illa tuketicem diyosan cok su ic gun içinde ben spor salonunda 7 aydır body building le ugrasiyorum o tozlari alip hakkını veremeyenler bosa para harcıyor tavsiyem bu işte kafana göre yol alma salona gitmiyorsan toz isine girme evde bol karbon hidrad tuket ve Spor yaptiktn sonra et ve süt ürünleri tüketmeye calis

0|0
    0|0
  • Protein tozu alsan bile kilo almazsın...

0|0
    0|0
    • proteın tozu zaten kılo almak ıcın kullanılmıyorkı ayrıcana kullanma zaten sonra kaslar sarkıyor bol yemek ye ozellıkle et

• kaslar hiçbir zaman sarkmaz sadece küçülürler çalıştırılmazlarsa...

kaslar değil yağlar sarkar

• Karbonhidrat tozu kullan.

0|0
    0|0
  • protein tozu kullansan almazsın karbonhidrat kullansan alırsın

0|0
    0|0
  • amuda kalk 20 kılo alıyorsun

0|0
    0|0
  • at sür :D

0|0