Seyrantepe'den Sabiha Gökçen'e ulaşım?

manchester maçına gelmeyi düşünüyorum maç çıkışı sabiha gökçen e en kısa yoldan nasıl ulaşabilirm? maç 12 ye doğru biter artık kaçta çıkabilirsem.

Güncellemeler:
havaş ın saatlerine baktım en geç kadıköyden gece 1 var. her uçak için servisimiz var yazmış bilginiz var mı gece olur mu kesin? en azından 2 saatte 1 falan.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Metro ile taksime.Oradan da havaşa bin.Takriben 1.45 saatte varırsın.

0|0
    0|0
    • gece havaş servisi oluyor mu kesin?

• eyvallah saolasın

• Eyvallah ortak:=)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Maç çıkışında metroya binmeyi başarabilirsen taksim yapıp oradan da havaşın servisine binip gitmeyi düşünebilirsin. Ancak havaşla mutlaka irtibatta olmanı tavsiye ederim servis var mı yok mu falan gibisinden. Baktın bu olmuyor en basiti taksiye bin git derim.

Allah biliyor ya renktaş arabam olsaydı alırdım seni stattan götürürdüm havalimanına sen kim bilir nerelerden maçı izlemeye geliyorsun bende sana ufak bir kıyak yapardım;)

0|0
    0|0
    • eyvallah saolasin:)) taksim den 3 30 dan sabaha kadar var. 12 ile 3 30 arası şans o da beni ilgilendirmiyor uçak 7 de. olmadı Taksim'e taksi ile geceriz ne yapalım

• metroyla mecidiyeköy orada metrobüsle söğütlüçeşme kadıköyden de havataşa binersin

0|0
    0|0
    • havaşa baktım şimdi de taksimden binsem nasıl olur? gece havaş otobüsü olur mu kesin ve metro kaçta kapanıyor?

• taksim daha mantıklı havaş kesintisiz sabah kadar sefer yapıyor normalde metrolar daha erken saatte kapanır ama stada giden metro maç günleri açık kalıyor gece geç saate kadar

• En hızlı yolu, bir helikopter ile gitmen.

0|0
    0|0
    • helikopter alacak param olsa bu soruyu danışmanlarına sorardım :D

Yükleniyor...