Bu sözden 'annem seni istemezse olmaz' lafını mı anlamalıyım?

uzun süredir bi ilişkim var ve benimle ilgili ne düşündüğünü tam olarak kestiremiyorum. bi keresinde konu açtığımda "annesi istemiyorsa bu iş olmaz zaten" demişti bi arkadaşımın ilişkisi hakkında. Sevgilimin annesiyle arası iyi de değil annesinin psikolojisi bozuk anlatıldığı kadarıyla, ben bu söylediği sözden " annem seni istemezse olmaz! " lafını mı anlamalıyım yoksa bunu nasıl anlayabilirim. . yardımınızı bekliyorum :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• oradan oraya nasıl atladın ki :D uzun suredir derken kaç yıl 6 yıl oldu mu mesela? çocuk sana söz yüzüğü taktı mı? çocuk sana seni istiyoprum falan diyecek de söz yüzüğünü takacak da ondan sonra bakacak. nişan laflarını ne zaman kullanmaya başlayacaksın. hoşuna gitmezse sıkılırsa annem istemedi :=)

0|0
    0|0
    • ben bu yorumdan hiç birşey anlamadım afedersn:)

• yok dinci falan değil

• o zamana annesinin onayına ihtiyacı yok. sıkılırsam vururum tekmeyi demek istemiş :=)

• Hiç bir şey anlama..

Daha isteyip istemyiceği bile belli değil bu kadar takıntı yapmayın pire için yorgan yakmayın bugunu yaşayın kardeşim zamanı geldimi düşünürsün onları fazla mesai yapmaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • sorun isteyip istemeyeceği değil ki, öyle bi durumda bana olan tavrı nasıl olur... bu arada belki biz dediğin gibi fazla takıyoruz herşeyi ama, k.bakmayın sizde hiç bişeyi takmıyosunuz, fazla rahatsınız yani! sinir bozucu oluyo bu da işte..

• Sanalda öyle güzküyo :) ama bu kadarda takmıyorum daha bugunu bitirmeden 7 gn sonrasını düşünürsek bugunu yaşayamayız.. Ee ne anldım bu işten

• benim annem hayır derse olmaz,sevsemde olmaz evliykende eşim anneme ters bir söz söylese evliliği bitiririm. elin kızı heryerde kaynıyor ana 1 tane

0|0
    0|0
    • anne bir tane evet katılıyorum sana bu konuda, peki ya annenin de yanlış bi düşünceyle o kızı istememe olasılığı yok mudur? aralarını yapmak yerine kızı s... ederm diyosun sen aşık olmamıssındır belkide bu yzden bu kadr rahat olabilrsn bilemem...

• bekara karı boşamak kolay derler tabi :) tabi en son çare dedikerim biraz esip gürledim = )

• ufaktan evet.

0|0
    0|0
  • Bi kaç sene flört edin isterseniz sonra düşünün anneyi babayı

0|0
    0|0
    • o kadar basit kestirip atamıyoruz bız sızın gıbı ne yazıkki.. benmle ilgili ne düşündüğünü adam akıllı öğrencem ki ondan sonra adam gibi davrancam içim rahat edicek.. ya siz sahiden anlamıyosunuz hiç bişiden ya hayret bişi

• biz anlamıyorsak bize sorup daha da sinirini bozma bildiğini oku. anlamsız işler yapma.

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle dendi diye de kestirip atma

1|0
    0|0
  • bazen kızlar olarak çok lafların altında farklı anlamlar arıyoruz. konu sana dönmediği sürece üstüne alınma bişeyi erkekler bizim gibi değil daha düz düşünüyorlar

1|0
    0|0
  • annesi neyse ogluda o derler. haha

0|0
    0|0
Yükleniyor...