Bu çocuğun derdi ne? Siz olsaydınız bekler miydiniz?

Yaklaşık 9 ay önce ortak arkadaşım bizi çöpümüzü çattı amacı ikimiz de biliyoduk. Önce nette sohbet ettik saatlerce konuşabiliyoduk çok güzeldi. Sonra konuşmalar birden kesildi. Bir aya yakın hiç konuşmadık. Bigün dayanamadım mail attım bu sefer mailleşmeye başladık gelen/giden mailler zamanla uzadıkça uzadı. İki ayın sonunda yüz yüze görüşelim dedik. Benim şehrime geldi. Ortak arkadaşımız da yanımızdaydı yalnız değildik, fazla konuşamadık ama kötü de geçmedi. O günün sonunda telefon numaramı istedi çok güzel bi gün geçirdiğini ve bir daha görüşmek istediğini söyledi. İzleyen günlerde bi iki kez mesajlaştık sonra yine iletişimimiz kesildi. Yine bir aya yakın konuşmadık. Hem benim hem onun sınavları vardı. O mezun olmak üzereydi birde. Ama bu sefer profil fotoğrafına mezuniyet balosunda bir kız 'arkadaşı'yla çekildiği fotoğrafı koydu. Sanırım o kızla gitmişler. Ben ses etmedim. Birlikte değildik, hesap sormak haddim değildi yani. Ortak arkadaşım aralarında bir şey olmadığı söyleyip durdu. Ama ben kendime sınır koymuştum o gün de aramasaydı vazgeçecektim. Sonunda doğum günümde aradı..Konuştuk baya. İzleyen günlerde yine telefonlaştık. Sonra ben eve geldiğim için mesajlaşmaya başladık. O günden bugüne her gün mesajlaştık. İtiraf edeyim sıkıcı olmaya başlamıştı konuşacak konu bulamıyorduk. Tekrar ve bu sefer yalnız görüşmek istiyodum. Onun için plan yaptık hatta ama uymadı görüşemedik. Şu Son bi haftadır yine ilgisi azaldı. Mesajlarıma cevap vermiyor ya da geç cevap yazıyor. Kendi kendime konuşuyorum kendi kendime espri yapıyorum gururuma dokunuyor. Sürekli meşgul. Ne zaman görüşebiliriz dediğimde bir ay sonrasını söyledi ve çok zor görünüyor dediğimde geçiştirdi. Halbuki bir saatlik mesafedeyiz. Daha iki hafta öncesine kadar üzerime titreyen insan, benim için bütün gece uyumayan insan yarım gününü de mi ayıramıyor?

Anlamıyorum gerçekten. Benden hoşlanmıyor mu? Sıkıldı mı? Başka biri mi var? Beklemeli miyim? Ne yapmalıyım?

Siz olsaydınız bekler miydiniz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen onun yedek tekerisin :s

Seni elinde tutmak istiyor baskasiyla olmuyorsa sen hep yedekte kal diye (kul hakkina girmek istemiyorum benimkisi sadece tahmin)

1|1
    1|0
    • Öncelikle okuduğun için teşekkürler:)

Bana da öyle gelmeye başladı. Allah bilir tabi ama sanki başkalarından ümidi kesilince bana dönüyomuş gibi. Ama bu düşünceye kapılmama sebebim en başta neden tanışmayı kabul etti. Bir sürü ortak tanıdık var hepsine rezil olmayı neden göze alsın ki?

• Yorumlar için teşekkürler..En iyisi ilgilenmeyip zamana bırakmak..

• Ben tsk ederim en iyi cevap secmissin ;)

Evet kaale alma seni oyuncak gibi oynatmasina musade etme sakin !

Erkekler Ne Diyor 7

• Okudum ama sonuna geldiğimde başını unuttum :(

Şaka şaka ama kardeşim şimdi bi tane dengesize çatmışın. Hoşlansa koşa koşa yanına gelir sevse koşa koşa yanına gelir okudum sanki fazlalık gibiymişin gibimsi onun hayatında kes at o takılsın peşine yapıcak başka bişi yok

1|0
    0|0
    • :) Okuduğun için teşekkürler:) Baya bi dengesiz. Bende dengesiz kararsız bi insanım kendim gibisi yaramıyomuş onu farkettim:P En mantıklısı bu gibi görünüyor, hayırlısı..

• Nasip kısmet bea

• hayır gelmez

1|0
    0|0
    • okuduğun için teşekkürler:) sebatsız insanla olmaz.

• :( , bu yaşa geldim bir kızın elini tuttum 5sn sürdü arkadaşlar çok gaz vermişti ondan yani yoksa oda olmaz ama güzeldi yani :)

neyse sen uğraşma bence bırak çocuğu hayır gelmez sanmıyorum

• bence de gelmez daha ne kadar beklicem ki. bi yandan da diyorum ki; beklemesen napcaksın sanki millet kapında sıraya girmiş:D kırk yılda bi biri senle ilgilenmiş onu da kaybetmeyi göze alacak mısın..amaan zor valla

• yol ver gitsin ya sana başka biri mi yok, elini sallasan ellisi :D

1|0
    0|0
    • :D süpersin! yürü be! :P öyle kolay olsa keşke.

• Haklısın valla denicem gerçekten:)

• Hakkında iyisini yapmış olursun :D

• bu kadar yazıyı bu saatte hayatta okuyamam :)

1|0
    0|0
  • Çok laf insanı yanıltır/tez ayrılik getirir.Sabır daha az konuşun bir büyük tavsiyesi

1|0
    0|0
    • haklısın galiba okuduğun için teşekkürler:)

• bune yaa bu soruya cevap vermek baya zor cunkı okumadım uykum geldı zaten :d

1|0
    0|0
    • canın sağolsun iyi uykular:)

• aslında uyumakda ıstemıyrm ama harbı okumaya erındım teşekkürler

• başkasını da seni de idare ediyor..nasıl göremedin hayret

1|0
    0|0
    • Öncelikle okuduğun için teşekkürler:)

Aklıma gelmedi değil ama bu çok kötü. Konduramıyorum hala..

• maalesef bende kendi sevgilime konduramamıştım..şimdi anlıyorum..acısı hala içimde ayrıca

Kızlar Ne Diyor 2

• ayran gönüllü sanki bence bişey bekleme, umut bağlama

1|0
    0|0
    • haklısın okuduğun için teşekkürler:)

• rica ederim ayrıca yedekte tutuyor gibide geldi.. alakanı kes bence tamamen şaşırsın:)

• :)

• çöpümüzü çattıyı anlamadım kardeş :/

1|0
    0|0
    • çöpçatanlığa soyunan arkadaşların kurbanı olduk yani:/

• Aralarını bulmuş yani tanıştırmış anlamında

Yükleniyor...