Niye kadınların ilgisi bende ?

Hangi ortama girsem zengin,fakir bütün kadınlar bana bakıyor ve bu bakışlardan anladığım kadarıyla hoşlantı bakışları , Ben ise 1.76 boyum ,gözlerim yeşil , bronz tenliyim , gözlerimde çok dikkat çeker anlamlı baktığımı söylerler ama kadınların ilgisini çekecek özelliklere sahip olmadığım düşünüyorum çünkü boyum kısa , sormak istediğim tip varsa boy önemli değil herhalde sizce ?

Not:Son zamanlarda kendini Mr.world yakışılısı zanneden tipler vardı bu sitede sorular soruyorlardı ben onlardan değilim , ona göre yorum yapın lütfen :)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• kızlar sana bakıyor ama sen mütevazisin çekici olmadıgımı düşünüyorum diyorsun.gözlerin anlamlı bakıyor bronz tenlisin yeşil gözlüsün,boyun 1.76 boyun kısa

hehhh soru buldum soruyu buldummmmmmmmm "tip varsaa boy önemli değil herhalde sizce?"

tip varsa boy önemli değil,davranışlarda çekicilik yoksa tip önemli değil;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendi yaş sınırının ilgisini çekmen gayet normal , sana enteresan gelen nedir anlamadım , kadınları kim anlamış ki sen anlayasın ?

0|0
    0|0
    • Benden büyüklerde bakıyor yalnız ,40 yaşındaki bir bayan bile

• Bence oyledir inan , kendilerinin erkek evlatları varsa küçük yaşta , acaba benim oğlanda bu kadar büyür bu kadar yakışıklı olurmu diye güzel güzel hayal kuruyorlardır emin ol , kalbini asla bozma ...

• Tamam güzel diyorsunuzda bende çocuk değilim birşeyleri gördük geçirdik kadınların konuşmadan söylediklerini iyi duyarım :) , ama dediğinizde olabilir niye olmasın

• Fotoğrafını görmem lazım :D ve boy bana göre çok fazla önemli değildir.Bir insanın içi dışı güzel olsun yeter zaten Türk kadınlarıda genellikle çok uzun olmadığından benden uzun olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Keşke direkt reklama girmeden sormak istediğin soruya gelseydin. Merakın yalnızca oysa cevap vereyim; boy çok da önemli değil. Lakin kadının boyuna da bağlı bu..

0|0
    0|0
  • 176 evet uzun değil ama kısada değil.. ortalama bi boy.. pek çok kıza yetecek bi boy en azından :)

belki vardır farklı bi caziben, çekiciliğin.. sen farketmemişsindir:)

0|0
    0|0
  • Bi de sarisinim de benim de ilgimi cek ama yastan kaybediyorsun:/

0|0
    0|0
  • ne güzel işte beğeniliyosun bunun neresi sorun ki niye takıldı kafana

0|0
    0|0
  • aslında boyunda kısa ama şeytan tüyüdür

0|0
    0|0
  • neydi şimdi bu hava mı ? :D

0|0
    0|0
    • Ortada resim yok birşey yok niye hava atayim

• hahah peki küçük hanım :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hava değişimi çarpmış seni üstünü biraz kalın giy birkaç gün dikkat et kendine birşeyin kalmaz iyi geceler

0|0
    0|0
Yükleniyor...