Sizin de hiç başınıza geldi mi?

geçen yıl izmire giderken otobüste çişim gelmişti ve gidip muavine durumun çok kötü olduğunu yaboş bir pet şişe vermesini arka koltuğa geçip yapmayı teklif ettim yada kaptana söyle dedim yoksa ortalığı sel götürücek tutuamıycam dedim ayaklarımı mı üşütmüşüm ne okadar basınçlı geldi yani neyse adam kaptana söyledi ve yolun kenarına durdu otobüs benim ihtiyacımı giderebilmeme için asıl makara otobüse geri dönünce yaşandı tabi koltuğuma oturduğumda arkama öyle bir baktım bütün otobüs bana bakıyordu kafayı bir gömdüm izmire kadar dahada kaldırmadım :)) yaşadınızmı böyle bişli sizde?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• hahahah walla bu benim yıllarca kabusum oldu. görünce yazıyı koptum:D iyi snein başıan 1 kez gelmiş. denizlide okurken 3 saatlik yola çıkamıyordum. otobsü yollarda durduyodum. birde bayanım düşün. ama tamamen piskolojik çok feci bişi. daha sonra 2. ünv. yide uzak bi yere kazandım 4 sene ne zaman gidicek ya da dönücek olsam en az 24 saat önceden hiç birşey içmemeye başlıyordum. ona rağmen molalarda giriyodum düşün artık:D çok feci bişi ya gerçekten. birde otobüs dursada içerde 40 küsür kişinin sizi beklediği psikolojisiyle tuvaletinizi yapamamanızda ayrı bi durum tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben mola yerinde değilde 1 dakika sonra yolda şıkıştım rica ettim otobüsle ilgilenen baya mola yerine daha 3-4 saat olduğunu yeni çıktığımızı moladan söyledi ama şöförle konusup 10 dakkalık yola gerideki mola yerine geri döndüler bişi unuttuğunu falan söyledi şöför eleştiri alsalarda döndüler bizim erkeklerimize kızıyoruz ama bazen çok centilmen oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • kuzenimle belediye otobüsüne binmiştik gezmeye gitcektik o gün.kuzenim kolidor tarafına oturdu.sonra uyuya kaldı otobüsde köşeyi dönünce tabi kuzenim pat die düştü gözünü aştığında kendini yerde buldu asıl o rezillikti:D sennki bişey değil yane:D otobüstekiler gülmüştü:D

1|0
    0|0
  • Yok gelmedi , ben daha uçakta bile wc yi kullanmadım ...

0|0
    0|0
  • ben orta okulu ve liseyi yurt dışında okudum orta 2 miydi öyleydi sanırım türkiyeye geliyoduk otobüsle ben gecenin bi yarısı otobüsü durdurdum geri bi geldim herkes bana bakıyo...aynı sene yurt dışına çıkarkende olmuştu herkes uyuyodu ben otobüsü durdurdum geldiğimde yine herkes bana bakıyo çok kötü bi durum

0|0
    0|0
  • Camdan da bakmışlardır sana

0|0
    0|0
  • Hiç de takmam valla

0|0
    0|0
  • insanlık hali ne var niye utandın altına işeseydin dahamı iyiydi yol boyu sidik kokusu çekeceklerdi

1|0
    0|0
  • klasik türkler işte sanki kötü bişey yapmışsın gibi meraklı gözlerle bakarlar. :D

0|0
    0|0
  • ne diye utandın ztn sen otobsten inince millet anlamştır baksalar nee bkmasalaar ne :D

0|0
    0|0
  • Şehirlerarası Otobüslerde tuvalet oluyo ama

0|0
    0|0
    • bizimkinde yoktu napalım yani sen isteyince mi oluıyo0

• bazı otobüslerde yolcular için olmasa da 1tane tuvalet mutlaka oluyor.Malum şoförün muavin çişi gelince o tuvaleti kullanıyor,rica edince kullandırıyorlar da

• bizimkinde yoktu şansını zorlama yoktu işte yoktu napalım yoktuuuuuuuu:)

• İlk iş günümde yemekhanede herkesin içinde düşmüştüm

1|0
    0|0
  • haha annem cır cır olmuştu o da benzinlikte durmasını söyledi apar topar indi kadın baktı bayan tuvaleti dolu adamdan rica etti erkek tuvaletine girdi o kadar yani :)

0|0
    0|0
    • çok kötü bi durum ya öyle bi durum ki o an işimi halledeyimde dünya umurumda olmaz diyosun ama işini hallettikten sonrada sanki o sıkıntıyı çeken sen değilmişsin gibi bu defada rezil olma orkusu saıyor hehe:)

• aynen ya Allah kimseye öyle bir şey vermesn :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne diyorsun. :) Hem de nasıl

0|0
    0|0
  • senı gıdı sıdıklı

0|0
    0|0
  • otobüs bozulmuştu bende sinir oldum ,gittim arka tekere işedim tam üsttede kızlar beni seyreetmiş

0|0
    0|0
    • otobuse gelince herkez iseyen bu iste sidikli geldi diye bir bakis atar iste hanim SİDİKLİ

• hem de 2 defa geldi...ilkinde üşütmüştüm otobüse bindikten yarım saat sonra muavine söyledim ve durdurdum, otobüse döndüm ve tamda otobüsün ortasındaki yerime oturdum etrafa bakmadım ama merak edip bakanlar illaki olmuştur, daha sonra muavin kolonya verdi bol bol üstüme de döküldü sanki üstüme işemişim gibi damlacıklar oluştu pantolonda o zaman biraz utandım... ikincisinde ise bir kaç bira içtikten sonra tursitik bi yerde 40 km lik bir minibüs yolculuğuna çıktık başlarda hafif çişim vardı ama tutabileceğimi düşündüm ama yanılmışım... 20 dk sonra öyle bi doldumki tazikli araba yıkama makineleri gibi hissetmeye başladım... arabada da bi sürü kazrı kız tursi vardı hiç bozuntuya vermeden müsait bi yerde inebilir miyim dedim ( yol da neredeyse orman 40 km boyunca) neyse meraklı bakışlar içerisinde müsait olmayan müsait bi yerde indim işimi hallettim ve otostop ile yolculuğa kaldığım yerden devam ettim... aslıda çok insanı utanılmaması gereken şeyler bunlar ama insan kötü oluyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...