Veli Kavlak Birgün Ballondor Ödülünü Alabilirmi?

En büyük hayalim bir gün Veli Kavlakin Messi ve Ronaldo nun elinden Ballondoru almasıdır. Velide bu potansiyel var sizcede Veli bir gün Ballondor ödülünü alabilirmi?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Veli Kavlak alana kadar , Felipe Melo 50 kez alır o ödülü :))

0|1
    0|1
    • Melomu? Melo ya anca tasma verirler

• 30 yaşından sonra dünyanın en iyi futbolcusu mu olacak hahaha güldürme beni

• Sen kendi orta saha oyuncularina bak hepsi birbirinden kalitesiz. Al gülüm ver Gülüm den başka bişey yapmıyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Sırada sabri var olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • her futbolcunun hayali bunu demesi hemen alay etmişler bir çoğuda galatarasaraylı zaten

0|0
    0|1
    • Ya birak bunlarla birşey konuşulmaz hepsi at gözlüklü sen Beşiktaşlı misin

Erkekler Ne Diyor 13

• 0|0
    0|0
  • Alamaz sanmiyom. o ödülu yani cunku belirli bir sistem uzerine hep ayni oyuncularin adi geciyor

0|0
    0|0
  • Ah bu gizliler :)

0|0
    0|0
  • o futbolcu olduğuna dua etsin

1|0
    1|0
  • Kendini çok geliştirmesi lazım ayaklarına abartılacak şekil de malesef hakim değil çok ''deli'' oynuyor lakabı gibi başını toptan ayırmıyor etrafa bakmıyor pas verirken ama umarım kendini çok geliştirir o potansiyel var çünkü :)

0|0
    0|0
    • Dünyanın en iyi orta saha oyuncularına bakıyorum hiçbirinde Velinin özelliklerini göremiyorum

• Potansiyeli yüksek bir oyuncu dedim zaten :)

• alır tabi neden almasın ki ama sapını

0|0
    0|0
  • Baba o at hırsızına biri saçını taramayı felan öğretsin. Maçtaki haliyle gider mazallah ülkeye futbol yasağı getirirler mk

0|0
    0|0
  • He alır he

0|0
    0|0
  • veli alsa alsa yılın bidonu ödülünü alır

0|0
    0|0
  • Veli alsa alsa uçan balloon alır :()

0|0
    0|0
    • At gözlüklerini bir kenara birak ondan sonra yorum yap

• Ya inşallah bir Türk alır o ödülü canı gönülden isterim ama mantıklı ol hacı veli onlarla krşı krşıya bile oynarken göremezken nasıl yanlarında oturacak

• Velide o potansiyel var neden olmasın Veli çok iyi bir oyuncu bak dunyadaki bütün orta saha oyuncularini seyrediyorum ama Veli farklı onlardan Veli kavlak yeni bir ekol getirdi orta sahaya. Hem Messi Barçadan ayrilacakmiş eğer ayrilirsa Messi biter çünkü barça dışında hiçbir takımda oynayamaz messi. Geriye Veliyr rakip olarak bir Ronaldo kaliyor İşte beni burada düşündüren Ronaldo.

• O kim ya

0|0
    0|0
  • Kafsındor alır anca

0|0
    0|0
  • sen önce bir karneni al da.

0|1
    0|0
Yükleniyor...