Amerikan güreşlerine çok özeniyorum anlamıyorum bu adamlar show mu yapıyor sahi mi ?

Amerikan güreşlerine çok özeniyorum anlamıyorum bu adamlar show mu yapıyor yoksa gerçekten sahi mi ? Mesela bir güreşte gördüm birinin kolu kırıldı saglık görevlileri geldi ötekinin boynu yaralandı boyundurlukla kaldırdılar yerden şov diyorlar ama hiç şova benzemiyor dogrusunu bilen var mı acaba ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum Amerikan güreşleri MMA'in yalan halidir.

0|2
    0|0
    • Eğer yiyorsa birtanesi UFC ya da MMA'e girsin.Adamı öyle iri miri dinlemezler adamın kolunu bacağını çıkartırlar Alim Allah.

• hadi ya gerçektende wwe işin sallamasyon haliymiş ama mma bayagı bi gerçek bu arada :D

• Eğer gerçekçilik arıyorsan mma ya da ufc maçlarını izleyecen.UFC,Vale Tudo'dur zaten.Yani herşey serbest.

Kızlar Ne Diyor 8

• ben çok sıkı takip ediyorum bazen geceleri bekleyip canlı yayınını izlerim :D ordakı bir güreşçi bize senaryoları veriyorlar bunları uyguluyoruz tamamen show amaçlı demiş ama bazen sakatlanan ve kan lı maçlarda oluyor gerçekçilikte azda olsa var

0|2
    0|0
    • hadi yaa aynen bende gece takip edip izliyordum ayrıca youtube da videoları da var bazılar gerçek gibi bazıları show diyorlar tam ayıramadım durumu birde altın kemerine mücadele ediyorlar neden show yaparak yenilsin ki adam diye düşünüyor insan

• gerçeklikte var demekki :D ama anlatma korkuyorum benim izlediklerimde bişi olmuyordu :D

• ama televizyonlarda o tarz maçları pek yayınlamıyorlardı galiba

• bende ilgiyle izlerim herkes show diyo ama bana hiç öyle gelmiyo niyeyse ama showsa helal olsun

0|2
    0|0
    • ama adamlar altın kemer için mücadele ediyor neden bir yerini kırdırıp yenilme rolu versinler ki orası saçma biraz

• mesela bir kere gördüm kızın birini sandalyeye sırt üstü yatırmışlar öteki kapalı sandalyeyi de bayanın gögslerine koymuşlar bir digeride ringin üstüne çıkmış iplerden sandalyeye atlıcak ama sonra lita gelip kurtarıyor bir atlasa eger kadının gögsler kopar bunun neresi şok insan anlıyamıyr

• mahsuscuktan yapıyo onlar yaa.

0|1
    0|0
  • güreşleri amerikano

0|0
    0|0
  • amerikan ...

0|0
    0|0
  • Grupta lider olur... üst tura çıkar TY

0|0
    0|0
  • Grupta lider olur... üst tura çıkar QQA

0|0
    0|0
  • Bencede şhow

0|1
    0|0
    • eminmisin google a şunu yazda videoyu izlesene bi (Brock Lesnar vs Zack Gowen)

• Ama verdiğin linkte sahici sahici orrrrosbu çocukluğu yapmış.Tek bacağı olmayan adamla dövüşülür mü?

• Galiba haklısın ya öteki tiplerden bunun gibi görmedim bu brock lesnar o dediginden gerçektende galiba çünkü diger videolarda da adam triple h e arkadan saldırıp yakalayıp fırsattan istifade kolunu kırıyor gene john cenanında kolunu kırmış bu adam

Erkekler Ne Diyor 11

• show tabiki

0|1
    0|0
  • bu sorunun cevabını 7 yıl önce bulmustum dostum... soruyu bize zarf atmak ıcın sordugunu düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • şov olduğunu anlamıyor musun? sen hayatında öyle malca vurulan tekme yumruk gördün mü?

vuracaksan vur geçir direk. kafes dövüşü haricindekiler hikaye.

0|0
    0|0
  • show amaçlı ama tabikide sakatlıklar oluyor arada...rusya dan gelen bir dvd de gerçeğini izledim adamın kolunu kırıyor ağız burun kan için de onu izledikten sonra bunlar basit kaçıyor :)

0|1
    0|0
    • eminmisin google a şunu yazda videoyu izlesene bi (Brock Lesnar vs Zack Gowen)

• ben bunları 5-6 yasında kanal7 deyken izliyordum Hulk Hogan dan beri izlediğim bunlar gösteri tabikide arada ters hareketler sonucu sorunlar oluyor.

• Ama şu videoyu izlesene bi arada ters hareketi mi var çocuga 5 6 kere kafa atıyor resmen burun kalmıyor bacagını kırıyor ringe çaka çaka :D eve ayagı baldırdan kırık gelen bir adam nasıl show yapıyor anlıyamıyorum

• tribüne oynuyorlar onlar.

0|1
    0|0
  • gerçek olsa hergün 3 kişi ölür orda

0|1
    0|0
  • dostum adamlar ortaşama 110 kg üstünde o kütleyle havadan armut gbi düsüyolar kafa göz saglam kalırmı hiç bu görsel bir show zaten cogu aksiyon filmlerinde tehlikeli sahnelerde oynuyolar işide biliyolar nasıl düseceklerinide

0|0
    0|0
  • dikkatli bakarsan birbirlerine temas edmeden yere uçtuklarını görürsün. ben undertakerin hareketini yapınca nasil olmuyorlar diyodum :D ama yere kafasını vurdurmadigini farkettim dizini vurduruyo

0|0
    0|0
  • Show yapıyorlar tabi ki. Yoksa o kadar darbeyi gerçekte bir adam alsa oracıkta ölür gider. Bizim Cüneyt Arkın'dan beterler anlayacağın:)

0|0
    0|0
  • Bazı hareketler yalan bazıları gerçek.

0|0
    0|0
  • tabiki yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...