Fitnesscılar bakabilirmi?

ben suanda baya zayfm vucut gelistrme sporu yapıp diyet listesi hazrlayp bide karbonhidrat tozu kullansam 3 ayda kac kilo alabilirm

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar arkadaşım...

Öncelikle boyunu ve kilonu söylersen daha detaylı yorum yapabiliriz.

Toz kullanarak 3 ayda 10 kilo alan arkadaşlar tanıyorum. Belki herkes 10 kilo alamaz ama en azından 4-5 kilo garanti olacaktır. Ancak şunu çok çok iyi bilmeliyiz ki bu tozlar sadece takviyedir. En kalitelisini, pahalısını da kullansan beslenmen kötüyse bir işe yaramaz. O yüzden öncelikle beslenmeni düzene sokmalısın. Protein ağırlıklı beslenmelisin, kasların proteine ihtiyacı var. Geçen sene 6 ay gitmişsin altyapın var yani biraz da olsa.. Bu senin daha çabuk toparlanmanı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra eğer sporda kendini enerjisiz, güçsüz hissedersen ceratine kullanabilirsin. Sana +güç ve +enerji sağlar. Ancak görüyorum ki 18-20 yaşında gencecik adamlar enerji verici tabletlere, suplementlere para bayıyor. Bu yaşta enerjiniz yoksa 30 yaşından sonra ne yapacaksınız? :)))
    Bu arada multivitamin hapı öneriyorum...

0|0
    0|0
    • 185 69 kilo dediklerin dogru bnde yemekle spor da onemli ek olarak karbonhidrat veya protein tozu kullncam hacim almak istiyosan karbonhdrat tozu tercih et dediler bakalm bir diyetsyene gdp tahlil vs yaptrmda o baklm uygun gorsunde baslarm onemli olan benim icin ilk hacim almak cnku kemiklerim sayiliyo nerdeyse yazn plaja vs gidemiyorum ilk hacim kazanim snra kasa cevirrim bulking tarzi

• yaş 18

• doğrudur, karbonhidrat tozu alman senin için daha iyi olur..

Kızlar Ne Diyor 2

• 5-7 arası

0|0
    0|0
  • 5 den fazla alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dur kardeş kendi başına karar alma , sporcu beslenmesi konusunda başarılı bir diyetisyen den yardım al

0|0
    0|0
  • Spora direkt olarak karbonhidrat tozu ile başlama o tozun içinde protein tozundan farklı olarak karbonhidrat oranı fazla bcaa amino değerleri va protein ile eş değer sayılır 1-2 ay vücut alışsın spora zaten sen 1-2 ay spora gitmeye devam et iştahın açılacak kilo alacaksın azim meselesi

0|0
    0|0
    • oho ama oda cok uzun olur benim yaza kadar hacim almam lazm bulking tarzı yapmayi dusundum cok zayfm cnku plaja gidemiyorum kemiklerim belli

• Evde yatarak toz kullanan kim var bana örnek var bakayım sdn göbek birbirine karışaın göğüslerim kolum bacagım sarksın istiyorsan kullan kardeşim evde yata yata

• ben evde yatmıcamda var kilo almak isteyp kullanan ben hftada 4 5 gun spora gidicem

• 10 kilo.

0|0
    0|0
  • 100-200 kilo alırsın herhalde

0|1
    0|0
  • neden diyet listesi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...