Kapat

Evde spor yapmayı tercih eder misiniz, yoksa illaki spor salonuna gitmek mi gerekli?

Bana kalırsa evdede spor yapılabilir

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Spor hayatımın bir parçası olduğu için evi tercih ediyorum uyanır uyanmaz spora atarım kendimi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• zor oluyor dar geliyor sıkılıyorum beceremiyorum evde. salonda çok farketmiyor bana açık hava koşu futbol filan olacak yoksa ııh. sen ne seviyorsun zumba filanmı?

0|0
    0|0
  • kas kütleni arttıracaksan evde çok zor , ama zayıflıcam , kilo alcam falan diyosan , evde yapılır. koşularada çıkacaksın tabi

0|0
    0|0
  • Evde spor mu yapılır. Spor salonunda profesyonel aletlerle yaptığın çalışmalarla aldığın sonuç, bir de evde yaptığın çalışmalarla aldığın sonuçları göz önünde bulundur istersen. Ha evini spor salonuna çevirdiysen bir şey diyemem..

0|0
    0|0
  • Spor salonundan şaşmam asla evde spor bir yere kadar yapılabilir

0|0
    0|0
  • En iyisi salondur alet bakimindan motivasyon olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet evdede yapılır

0|0
    0|0
  • ben evde yapıyorum fazlam yoktu çok ama o durumda bile 4 kilo verdim şaşkınım kesinlikle sende bitiyor spor salonu ev farketmez bence

0|0
    0|0
  • Amacına bağlı mesela amacın 20 çektiğin şınavı 30'a çıkartmaksa evdede yapabilirsin. veya salona gitmeden de kilo verebilirsin. ancak amacın kas kütlesi ise evde yapman imkansız salonda sonuç alabilirsin ancak...

0|0
    0|0
  • spor heryerde olur.

0|0
    0|0
  • evde yapmam ben yapsam dışarda yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...