Sadece ben mi böyle hissediyorum yoksa diğer kızlar da öyle mi :)

ya son 2 -3 yıldır bakıyorumda artık maçlardan zevk alır oldum :) abi adamlar gol atmaya gidiyor babamdan daha çok bağırıyorum kalbim yerinden çıkacak sankiii :) zaten fanatik Galatasaraylıyım malum lig maçları baya kapışmalı oluyor hele fenerle olan her maç öyleee :D ben sevdim bu maç işiniiiii

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• doğru yoldasın..aynen devam :)

0|0
    0|0
  • alakası yok. sadece mecburtiyetten ortaya çıkan bir alışkanlık. ama ofsaytı biliyorsundur artık..

0|0
    0|0
  • bide su ofsay isini cozebilseniz bzde zevk alacaz,ama isde olmaynca olmyo :)

0|0
    0|0
  • Sev tabi keyiflidir.

0|0
    0|0
  • Grkym bacı:küme düşmeye oynayıncada sever misin

0|0
    0|0
    • ben galatasarayııı fenerbahçe şikeee yapıp şampiyon oldugundaa yalnız bırakmadm yensede yenilsedee hep ona gönül verdm tbi sen bunu anlayamazsn gönül işi bu ister inan ister inanma

• bana öyle geldiii :D

• çok fanatiksin o zaman sen:D

• E büyüyorsun artık. :) Vallahi bilemem.

0|0
    0|0
  • gol ne bize mantıklı şekilde anlatabilir misin ?

0|0
    0|0
  • devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• maç hastalıktır ve bende bu hastalığa kapıldım özellikle şehrimin takımının maçlarında evi inletiyorum :)

0|0
    0|0
  • Cünkü sporu ölüm kalım meselesi haline getirdikleri icin hırs oldu bende fanatiktim mesela ama simdi öyle bir gaza geliyorum ki :D

0|0
    0|0
  • bende seviyorum futbolu çokta ilgiliyimdir idda da oynarım :D beşiktaşşşşşşşş :D

0|0
    0|0
  • ben hastasıyım. deşarj oluyorum, hiç bi insan evladı beni böyle mutlu edemiyor. :d

0|0
    0|0
  • iyidir maç seyretmesi zevklidir ama maç varken elektrik süpürgesi açan kadın kötüdür :(

0|0
    0|0
  • alkışşşş

0|0
    0|0
  • bizim evde digitürk yok diye bi cafeye gittiğimi hatırlıyorum :) yalnız değilsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...