Beşiktaş'ın şu anki durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz

Beşiktaş gün geçtikçe tasarruf yapmaya devam ediyor. peki Yıldırım Demirören zamanında iyi gözüken sonrasında bataklığa sürüklediği fark edilen bir başkandan sonra bu şekilde link ligden çekilmeler normal mi yoksa farklı bir kaosa doğru mu sürüklüyor.Atılan adımlar ne kadar doğru ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• asıl sorun beşiktaşın başarılı olmasını isteyenler aybabanın başarılı olmasını istemiyorlar :) yoksa ben takımımdan memnunum ilk 2 maçta çok gayretli oynadı çocuklar oynanan futbolda umut var yok diyenler başka maç izlemişler

0|0
    0|0
    • umut var diyorsun.2 maçta geçen hafta fernandes dışında sence başka oyuncu oynadı mı ? korner frikik taç ne varsa fernandes kullandı denebilir.gerçekten memnun musun

• memnunum burak uçmasaydı maç bizimdi ama taraftar q7 yi istiyor ve aybabanın başarısını istemiyor sırf bu 2 etken yüzünden beşiktaş iyide oynasa tutmuyorlar

• melonun ters kafa golü olmasa gs ın kalesine gelemediler bile doğru dürüst göremiyormusun .q7 bana göre 10 numara topçu sadece faydalanmasını bilmiyolar.samet aybabayla olacak birşey değil

Kızlar Ne Diyor 5

• Umutla , azimle , son sürat ilerliyoruz. İyi olacağız , güneşli günler göreceğiz yeterki inanalım.

0|0
    0|0
  • mali kriz ...

0|0
    0|0
  • feda durumu

0|0
    0|0
  • Grupta lider olur... üst tura çıkarTT

0|0
    0|0
  • Grupta lider olur... üst tura çıkarRR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çekilen takımlar seneye aynıligden devam eder.yönetim o kadar uğraşmasına rağmen sponsor bulunamıyor.milyonlarca Beşiktaşlı geçinen zengin maddi anlaşmadan kaçınıyor.Yazık

0|0
    0|0
  • maçlar başlasın hele.

0|0
    0|0
  • Bence ligden çekilme kararları yanlış ikiside

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum.sonuçta reklamlar sponsorlar karşılayamıyor mu bu kadar da battığını düşünmüyorum.

• yorum yapmak için daha erken

0|0
    0|0
Yükleniyor...