Kendimi çözemiyorum dengesizin tekiyim

merhaba arkadaslar lütfen sorumla dalga gecmeyin..normalde duygusal biriyimdir biri oturup yanımda ağlasın bende hemen ağlarım ama artık öyle değilm cok kötü günler gecirdim o zamandan beri duygularım alınmıs gibi kötü seylere yine üzülüyorum ama cok etkilemiyor mesela bi hayvan ölse cok üzülürüm ama gözümün önünde 2 kşi inthr etti hiç etkilenmedim..ve hayvalara insanoqlundan daha cok acıyorum artık.! bugun cok bağlı olduğum birine senın ıcn ölrm diorm yarın bi htasını görsem o dakika soğuyorum anlık bısey yanı :( dengesiz olmamı birazda terazi burcu olmama bağlıyorum ama bilemem beni üzen bir olay dakikalr sonra umrumda olmaz ..ve her konuda kararsızım evet desem bile bi baktın vazqectım hıc bellı olmuo bunun yüzündende cok azarlandğm oldu.. bide artık ağlayamıyorum üzülüyorum ama gözyaslarım icime akıyo sanki.. bu durumumla napıcam normal mym ben mı abartıyorum ? lütfen ama lütfen dalga geçmeyin

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Normal diye bir şey yoktur.

Normal dediklerin genele uyanlar ki böyle bir mecburiyet kimsede yok.

Senin durumun bence dengesizlik değil dengesiz olman için aynı olaya farklı tepki vermen gerekir...

Hayvan öldüğünde üzülüyorsan, 2 gün sonra hayvan öldüğünde seviniyorsan dengesiz olursun ancak senin bu halin kurulu bir dengeyi gösteriyor sadece kurduğun denge absürt...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 'özümün önünde 2 kşi inthr etti ' demıssn ve bu olay pısıkojık bı olay tamamen pısıkologa gıtmende yarar var cıdden dalga gecmıyorum... kararsız olman normal galba bı sorumlugun yok yada sorumluluk almk ıstemıyorsndur. bende hayvanları cok severım ozellıkde ınsanlardan dha cok en azından onlarda algılama sorunu var ınsalarda ıse pehh...bı son bısy kısısel olan durumunu burda GİZLİ olrak paylasmaını onerırım...

0|0
    0|0
    • nasıl kisisel olark paylasabilrm? bde gercktn hıc etklnmdm kacırılma oldu ınthr oldu trafık kazası oldu üzülsem bile bir anlık seylerdi :/ yorumun ıcn tsk ederm

• fazla bısy yapmasamda elmden gelen bu kadarı k.bkma :S konusmak ıstersen ozelme geleblrsn seve seve dınlerm senı.. :)

• tamam :)

• Terazi burcuna kadar herşey güzeldi. Orada bıraktım okumayı. Şu burç saçmalığından sıyrılamadınız gitti. Önünüze gelene, kulağınıza her girene inandığınız sürece kendinizi çözemezsiniz tabi.

0|0
    0|0
  • Kendini dinle uslu uslu ben öyle yapıyorum kendimi çok dinlerim

0|0
    0|0
    • yani benim içimdeki sesde benım gibi dengesz dengeli değilki dinlym :/

• Evet, çok abartıyorsun.

0|0
    0|0
  • ben biri ölünce üzülmüyorum seviniyorum hatta gittiği için bu dünyadan herkesin bir görevi var o görevini yerine getirmiş ve gidiyor, ölüm her an , her zaman yanımızda o yüzden ölümlü dünyada her ne yaparsan yap en güzelini yap belkide en son yaptığın şey gerçekten son olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...