Düzgün fiziğe sahip olmak?

Arkadaşlar kış mevsimiden dolayı benim iştahım fazla açıldı :D Dolayısıyla biraz kilo aldım.

Bacaklarımı hangi egzersizle inceltip sıkılaştırabilirim?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Squat yap, lunge yap, deadlift yap diyenler olacaktır. Asla uygulama. Bacaklarını kalınlaştırmaktan başka bir şey yapamaz.

Yapılacaklar;

Olanağınız varsa bol bol yüzün. Gerçekten yazın çok yararını gördüm. Uzun süreli yürüyüşler yapın. Ama yürüyüşleri yaparken ağırlığınızı topuk kısmına verin. Ayağınızda balls of feet denilen bir kısım var. Tam ayak parmaklarınızı ayağınızda birleştiği nokta. (Anlatma özürlüsüm biraz, siz anladınız) İşte o noktaya baskı uygulamadan yürüyün. İç bacaklarınızda ve poponuzda etkisini hissedeceksiniz.

İyi bir yürüyüş/koşu ayakkabısı alınız. Koşabiliyorsanız koşun. Ama yavaş ve uzun uzun koşun. Kısa mesafe koşucularının alt bacakları kalın ve kaslı olur. Uzun mesafe koşucularının ise; İnce ve kaslı olur. Yüzden 40 dakikadan fazla koşabiliyorsan kişun. Yoksa yürüyüşe devam.

Pilates ve yoga bacakları biçimlendirmek için idealdir. Hareketleri bol tekrarlı ve orta hızda yapın.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...