Sizce protein tozu sabah kalkinca mi yoksa spordan oncemi?

Merhaba dymatize iso 100 kullaniyorum sabah kalkinca aliyorum ve spordan sonra aliyorum. Sizce spordan oncemi almaliyim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kahvaltı yerine, spordan önce ve sonrada alınabilir. Benim önerim spordan sonra 30 dk içinde alınması;onun dışında gün içinde, normal gıdalarla beslenilmesi.

0|0
    0|0
    • Once ve sonra daha iyi yani dmi

• Kahvaltıda protein alamıyorsanız (30 gram ortalama) toz alın;yoksa gerek yok. Günde 3-4 öğünde tamamlayın, mesela:
      kahvaltı;30-40
      spordan önce yemek ya da toz;30-40
      spordan sonra toz;30-40

bu şekilde günlük ihtiyacınızı tamamlayamıyorsanız kahvaltıdan önce toz alabilirsiniz ama bir öğünde protein alıyorsanız diğer toz alımı ya da protein alımı arasında bir saat olması lazım.

• Eyvallah saolasin

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor sonrası..

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla spordan sonra içilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne zamandır spor yapıyorsun? Haftada kaö gğn kaö saat spor yapıyorsun beslenme programın nasıl gece uyanıp kazein maddeleri alıyormusun bunlara bağlı protein tozunun en etkili kullanımı sabah kalkar kalkmaz be spordan hemen sonra içilmesidir sabah kalkınca içmek özellikle çok önemli gece kas yıkımı geröekleştiği için şok protein ile beslemen şart kasları yoksa spordan fazla ümitlenmeyin

0|0
    0|0
    • Dostum bu 4. Ayim haftada 5 gun yapiyorum 2 saat yapiyorum en az beslenmede dusgun askeriyede oldugum icin aksam yemeginden sonra birsey yemiyorum sadwce cerez falan oyle peki sabah kalkinca bcaa alsam?

• Askeriyede paso protein ağırlıklı yemekler çıkıyormu mesela haftanın 1-2 günü balık çıkıyormu? Balığı eksik etme asla 1 konservesi 1 ölçek toz eş değer

• Cikiyo dostum konserve degil artik hamsi veriyolar 6 aylik falan oluo ama olsun

• protein tozunu sabah kalkınca almanın kafasını yaşamak isterdim kadeşim. kilo almak istiyosan karbonhidrat al ve sabah onu iç. proteini sporla kullanmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • spordan sonra alacaksın yav

0|0
    0|0
  • spordan önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...