Saçlarım her gün yağlanıyor lütfen bana yardım edin

lütfen yardım edin.saçlarım hergün yağlanıyor hergün yıkamaya alıştırdım saç diplerim sürekli yağlı bikaç gündür yıkamıyorum belkihergün yıkadığım için alışkanlık olmuştur diye ama bi faydasını göremedim yinede her akşam yıkamam gerekiyo mutlaka bugün öğlen yıkasam yarın kalkıyorum yine yağlı yada bu akşam yıkıyorum yarın akşamüstü yine yağlı artık bıktım saç uçlarımda hiç bişey yok diplerim yaklaşık bi karış yağlanıyor bi önerisi varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Saçlarını mümkün olduğu kadar uzun periyodlarda yıka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dediğn gibi yıkamaya alıştırmışsın. Bir arkadaşta da bu durum vardı. Bir yerden duymuş ve şampuan kullanmayı bıraktı. Sadece hacı şakir sabunu kullandı. 1 ay bayaa sıkıntı çekti ama şimdi saçları mükemmel durumda. Ne yağ var ne de aşırı sertlik.

Aktardan fayda gören de duymuştum ama o iş biraz riskli.

0|0
    0|0
  • bak Arkadaşım. şu sabunu al! ''' BITTIM SABUNU ''' ismi seni korkutmasin. bırak şu sampuanı, saclarin toparlar kendini kısa sürede. sonrada bana dua et. hayır dua etki dönüşü sana olsun. beddua edersen x 5 :)

0|0
    0|0
    • o ne ya ben hiç öyle bi sabun duymadım =) nerde satılır peki bu sabun eczanelerde falan mı yada aktarlarda mı

• sana ilacını söyledim ister al, ister alma. karar senin ben 8 yıldır kullaniyorum çokta memnunum, çoğu arkadaşım kullaniyor ben seni tanımam etmem, bildiğim bir şeyi söyledim. hayırlı geceler.

• pekı arastırıcam tavsıyen ıcın tesekkurler ıyı geceler

• Clear yağlı saçlar olanını dene dene gör

0|0
    0|0
  • her gün yıkamalısın saç türün öyle

0|0
    0|0
    • ama onceden boyle degıldı ya haftada ıkı kere yıkasam bıle yeterdı son uc dort yıldır boyle oldu hergun yıkamaktan bırazda hata bende oldu

• evrim geçiriyorsun normal

Kızlar Ne Diyor 4

• Hergün yıkayabilirsin sıkıntı yok ama özel bir şampuan alıp denemelisin ...

0|0
    0|0
  • sebum fazla üretiyo bünyen hormon testi yaptır

0|0
    0|0
  • Yıkamaya alıştırdığın için saçının yapısı bozulmuş. Ne kadar yağlı gibi durursa dursun en az 2 günde bir yıka yavaş yavaş düzelir.

0|0
    0|0
  • hangi sampuan kullanıyosun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...