Ben mi anlatamıyorum, onlar mı anlamıyor?

Ben, kendi halinde, muhafazakar, giyimine dikkat eden, tavırları ve hareketleri ölçülü, tercihen kapalı en az lise mezunu bir kadın ile evlenmek istiyorum; ama ailem ve eş dost bana dar ve açık giyinen, kadın erkek özgürlüğünü savunan, erkeğin kadına çok fazla karışmasını istemeyen, geçmişini sormamı abes karşılayan bir kadın ile tanıştırmaktan vazgeçmiyorlar...

Niye hep bu tür bir yaşam ve düşünceye sahip kadınlar çıkıyor karşıma, yoksa bu bir işaret mi?

Not: yaşadığım yerde bir kadın ile tanışmam imkansız gibi...

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• bende ole bi erkek istiyorum ama nerdeee bu devirde helede...

0|0
    0|0
    • ben kadını tarif ettim, sen nasıl bir erkek istiyorsun?

• :) iyi geceler...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• çevrenin görüşlerine göre hareket etme, evlenecek olan sensin ama büyüklerinin tavsiyelerini de kulak ardı etme. gerçi bu durumda sen daha büyük düşünüyosun o ayrı

0|0
    0|0
  • ailene nasıl biri istediğini hiç söyledin mi?

0|0
    0|0
    • Çookkk... hatta ablama namazlarını camide kılmasını ve orada benim istediğim gibi birini gördüğünde uygun bir dille bu hayırlı işi anlatmasını falan söyledim. bir kez gitmiş görmüş ama anlatamamış...

• ya ne diyim ki o zaman işin zor sen birini bulsan ailene getirsen olmaz mı

• öyle birini bulsam aileme niye götüreyim kendime alırım ballı börekle beslerim onu, gezerim onunla dünyayı, sohbet ederim sabaha kadar, birlikte yürürüz sahilde parklarda sinemaya gideriz belki evde izleriz kim bilir... o omzuma yaslanırken ben sarılırım... ooyyy oyyyy...

• Genelde tam tersi olur ya şaşırdım şimdi

0|0
    0|0
    • nasıl?

• Normalde ailenin gelin alacağı kişiye senden çok dikkat etmesi lazım.

• Evet bu işte bir gariplik var diyorum ben zaten her zaman...

Erkekler Ne Diyor 2

• Sosyetik bi ailen mi var?

0|0
    0|0
    • yok dostum; ama tv herkesi etkiliyor sanırım...

bilirsin belli bir düşünce empoze edliyor ya: kadın gezer tozar, erkek arkadaşı ile bir şeyler yaşar; ama evlendiği zaman evinin kadını olur. çok fazla üsteleme bu konuları gibi... ama bilmezler ki öylesi bir kadını değiştirmek zordur ve asıl önemli olan konu: niye değiştireyim ki...

• ailen haksız çok yanlış düşünüyor.sana böyle bır ınsan aramakla.ama senınde yanlıs dusundugunbır konu var kı öyle kadını değistıremem yazmıssın eger bır kadın gercekten vicdanlı ahlaklı bır kadınsa gecmıse yasadıklarını unutu senıde aldatmaz merak etmee

• Bence ne derlerse desinler aileni dinleme.Senin düşüncen daha güzel.Evli kadın çok fazla serbest olamaz.Bence istediğin şekilde devam et dostum.

• Düşüncelerinde gayet haklsın. Bu konuda ilerlre ve taviz vedrme

0|0
    0|0
Yükleniyor...