Sizlerin karakteri nasıl arkadaşlar?

itiraf ediyorum sitenin en yalancı kaşar igrenç pislik insanı benim..lütfen şu karakterli insancıklar artk benden uzak dursun diye uyaraym dedim.şimdi beni bir kenara bırakalm...evet şimdi siz itiraf edin arkadaşlar sizin karakteriniz nasıl?yani sakinmisiniz?çılgnmısınız?delidolumu yoksa her adımı düşünerekmı atarsınız?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ve hep olmayacak şeyler kurarım,

Gülünç, acemi, çocuksu...

aslında başkalarına boş gelsede ben sadece dünyayı kendim tanımak isterim

mesela arıyı buz kalıbında dondurup 3 gün sonra güneşe koyduğumda uçtuğunu gördüm yada alevli bir közü iki parmağımla 30 saniye tutabildiğimi sonra düşünerek başkalarının hareketlerini yönlendirmeyi gerçi bunu hala deniyorum 3. pisikoloji kitabımı okuyorum yakında onuda yaparım insan herşeyi kendi öğrenmeli bence çünkü doğasında yargılama var bilinen bir gerçeği bile yargılar hiç gerek yokken neden ? yanlışı denemediği için merakı uyanır ben böyle biriyim işte tek zaafım yok edemediğim kiinim ve dinozor kadar büyümüş egom ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• - Kibirli

- Bencil

- İyi duyguları suistimal eden

- Kıskanç.

- Kinci.

- İçten pazarlıklı

- Saman altından su yürüten

- Beyninde kırk tilki dolaşan

- Hain

- vs. vs.

Sanırım senden daha iğrenç ve pislik olduğumu kanıtlamam için daha fazla madde yazmama gerek yok.

0|0
    0|0
  • oysa senin için neler düşünmüştm :/

0|0
    0|0
  • ben çok suskun biriyim ama bazen boşboş konuşuyorum..

0|0
    0|0
  • - Ukala

- Bazen küstah

- Bazen kibirli

- Enerjik ve hareketli

- eğlenceli

- Çılgınım

- Aşırı hırslıyım

0|0
    0|0
  • çılgınlık delilik zaten var da. biraz fazla olcak ama çok iyidir karakterim :D

0|0
    0|0
  • iyimser, batılı, ileriyi görebilen, düşünceli, eğlenceli, seksi, karizmatik, lider, efamlı, alçak gönüllü, samimi, doğal, dinleyici, cesur, korkusuz

0|0
    0|0
  • ben tam bir hayvanım

1|0
    0|0
  • iki lahmacun bir adana kebaba ruhumu seytana kiraya verebilirim haa birde ayran olsun

1|0
    0|0
  • En kaşar yalancı iğrenç insan mısın ? Vay arkadaş :/

0|0
    0|0
  • sen benim tahmin ettiğm kişi misin acaba:S

0|0
    0|0
  • oyş

0|0
    1|0
  • parçala beni yala beni burcu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok acayip sinirli ve çok çok çok acayip meraklıyım bir kere. İnatçıyım da çok. Açıkçası iyiden çok kötü özelliğim olduğunu düşünüyorum. Küçük çocukları sevmiyorum onlara karşı tahammül gösteremiyorum pek. Yanımda ağlarsa bir tane yapıştırıyorum yani. Fare ve eklembacaklıları hayvandan saymazsak tüm hayvanları çok seviyorum yani belgesel izlerken ağlamaktan geberen biriyim hayvanlar ölünce. Hayvanları çoğu insandan daha çok seviyorum. Sevdiğim insan sayısı ailem+ birkaç arkadaşımdır daha ileriye gitmez ama sevmediklerim çok daha fazladır. Dedikoduyu seviyorum yalan yok ama olmayan şeyi değil olan şeyi konuşuyorum. Sevmediğim insanları bakışlarımla rahatsız etmek konusunda bir dünya markasıyım. Katil nasıl olunur merak edenlere ; sevdiğim birinin kılına zarar gelirse bir insanın nasıl katil olduğunu severek gösteririm. Kıskancım çok kıskancım. Bir çocuktan hoşlanmaya göreyim, ona yavşadığını düşündüğüm tüm kızlardan nefret ediyorum suratlarını duvarlarla sürtmek istiyorum. İntikamı çok severim içimdeki kini çok tutamam ama yavaş yavaş biriktirir patlayacağım noktayı yakalarım. Kızlardan çok pis intikam alırım. Erkekler daha intikam almamı gerektiren bir şey yapmadılar neyse. Sinirlenince çok ağlıyorum. Klostrofobim var. Sinirlenince etrafa zarar verme eğilimim var( kalem kırma masayı yumruklama yatakları dağıtma vs..) Öyleyim işte :D

0|0
    0|0
  • sakin,her adımı atmada once cok ıyı dusunup oyle atarım adımımı,sonunu bılmedıgım bıseye kalkısmam-garantıcıyım:)düzenli ev hayatını daha cok severim,birazcık kotu huylarımda var:)inat,sabit fikirli,kinci biriiym:/

0|0
    0|0
  • Çok sinirliyim malesef

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • duygusal yanim en kotu ozelligim olsa gerek.. hic bi insan kotu degildir ole dogmazlar o yolu secerler..

0|0
    0|0
  • Çok sinirliyim. Evet galiba çılgınlığımda var :)

0|0
    0|0
  • Bende mal taklidi yapabiliyorum beyb =/.

0|0
    0|0
  • her zaman çılgın atıyorum çok çılgınım

0|0
    0|0
Yükleniyor...