Başkalarının tavsiyesiyle okuyup/izleyip de sonradan hayal kırıklığına uğradığınız bir kitap, film vs var mı?

başkalarının tavsiyesiyle okuyp/izleyip de sonradan hayal kırıklığına uğradığınız bir kitap, film vs var mı?

mesela ben kasımda aşk başkadır filmini geçen gün izledim ve yıkıldım resmen. bomboş saçma bir filmi o kadar öve öve anlatan zihniyet utansın diyorum.

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• alacakaranlık serisi. çok da iyi değil bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sinan Meydan'ın yazmış olduğu "Atatürk'ün Gizli Kurtuluş Planları" ve "Nutuk'un Deşifresi" isimli kitapları bitirinceye kadar resmen eziyet çektim. Özellikle ilk belirttiğim kitapta neredeyse herşeyi üçer kez tekrar etmiş ve hiç de gizli bir plan anlatmamaış. Rezaletti.

1|0
    0|0
  • Film:Once link Korsan vcd cinin süper dediği ve her seferinde aldandığım onlarca film

Kitap: Kızlara yaranmak için alınan ve olur da sorarlar diye korkulduğu için okunan bilimum NLP,kişisel gelişim zırvaları

Mekan:West Point -İzmir (yorumsuz)

Müzik:Tinariwen link Tarzım değilmiş.

1|0
    0|0
  • Alamut Kalesi'nin ikinci kitabı büyük bir fiyasko yaratmıştı.

1|0
    0|0
  • tavsiyeye gerek yok hayatımı kendim yönlendiririm hatta biri tavsiye ettiyse illede yapmam neden bukadar tuhafım ben yha...

1|0
    0|0
  • Dövüş kulübü..

filmde neler oluyor hiç birşey anlamadım..ilk defa 2 saatimi boşa harcadığımı farkettim..onun yerine süper film izlemiştim ben şimdi..

1|0
    0|1
    • ona bende basladım dün gece ama yarısından erken uyuya kaldım daha izlemedim. aynen o kadar övülmeye konusulmaya değmeyecek bi film gibi

• anlamayan bir ben değilmişim, iyi.

• gelmiş geçmiş en iyi filmler listesinde 10. sırada olan bir filmden bahsediyorsunuz yapmayın gözünüzü seveyim. muazzam bir senaryo,süper bir kadro. tahmin edilmesi imkansız bir sonla bitiyor. defalarca izlenesi bir film.

• insan kırkayak filmi yıkıldım resmen ;)

1|0
    0|0
  • kaybedenler klubu

1|0
    1|0
  • Cehennem melekleri serisi hayatımda bu kadar zincirleme saçmalık tamlamaları görmemiştim. Senaryoyu yazan arkadaşın kulak zarı patlamıştır umarım.

1|0
    0|0
  • new yorkta beş minare.

çok direndim gitmemek için. biliyordum aslında başıma gelecekleri.

5. sınıf bir intikam senaryosu. benzeri defalarca çekilmiş bir film. iki tanne holivud ekşın sahnesi koyunca bişey oldu sanki.

1|0
    0|0
  • İncir Reçeli

2|0
    0|0
  • Eniştem vardır önerdiği hiç bi filmi beğenmem.Artık izlemiyorum yani onun önerdiklerini o derece.

1|0
    0|0
  • Kitap : Şu hortumlu dünyada fil sadece bir hayvandır.

Film : Issız Adam

1|0
    0|0
  • bir zamanlar anadoluda filmini bu siteden biri önermişti, sanırım kendisi izlemiş aynını bende yaşıyım diye banada 2.5 saat zaman kaybı yaşattı, hayatımda gördüğüm en boktan filmdi.

1|0
    0|0
  • Genelde cinayet romanlarını okurum gerisini hiç okumam.

1|0
    0|0
  • var ama listesini tutmadım

1|0
    0|0
  • genelde senin profilindeki kızları görürüm.böyle fotoğraflarda çok hoşturlar ama gerçeği görünce yıkılırım mesela hede hödö :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• incir receli demicem aslnda ama hic abeci olmıcaklarnı düsündüğüm bi cok insan izledi ve cok beğendi gecen aksam tvdeydi azcık baktm icim kalktı..

1|0
    0|0
  • Notebook :)) Çoğu kişi sevmiştir..Ben sevmedim..Sıkıldım..

Kaybedenler kulübü..:) Anlamsız geldi..

Doris lessing...Hayatta kalma güncesi ve Ahmet Altan-Aldatmak... ilk yazdığım kitap tatmin etmedi..ikincisi fazlasıyla basit ve gereksiz anlatımlara sahipti "bana göre"

:)

1|0
    0|0
    • notebook çok merak ediyorum ama şüphelendim simdi kaybedenler kulubünde aynı seyi hissettiysek bunda da hayal kırıklığına uğrayabilirim demek ki :) düz mantık

• :))) romantik komedi hiç sevmem bu arada bunu da değerlendir..:) kardeşimle izlemeye çalıştık notebook u bıraktık dayanamayıp..sen de başla beğenirsen devam et beğenmezsen bırak :)

• İncir Reçeli çok kötüydü

1|1
    0|0
  • benım gıbı dusunen bırıne rastlamak ne guzel harbı kasımda aşk baskadır cok boş bır fılm bırde Bir Gün hem kıtabını okudum hem fılmını ızledım hıc haz almadım sadece sinir oldum o kadar :)

1|0
    0|0
  • bu iki konuda tavsiyeyle hareket etmiyorum.

1|0
    0|0
  • remember me

1|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever. yıkıldım resmen

1|0
    0|0
  • sil baştan filmi

1|0
    0|0
  • kaybedenler kulubü ve birçok türk filmi