Bayanlar aranızda iddaa oynayan var mı ?

Ben hobi olarak iddaa oynuyorum ama Bayanlarin 6. hissi daha kuvvetli gibi. hic iddaa oynayip tutturdugunuz oldumu acaba ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• iddaada sağlam kupon tutturan kadına benden madalya :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yok tutmadı hiç.

0|0
    0|0
  • 3 mac oynadım, sonucları bıldım 6 tl verdı yıkıldım. meger ne kadar cok verırsen para o kadar artıyormus, bana bunu o aptal adam bastan anlatmadı!

0|0
    0|0
    • Yazik olmus... demek toplam oran 3 civariydi. 2 tl lik oynadiysan 6 tl vermis. ama inan o 3 oran yinede cok iyimis. mesela ben genelde 300 500 tl arasi basiyorum. 500 basmis olsak 1500 almistik tuhh :)

• oynasamda tumaz zaten çok şansızımdır ben babam iflas eder valla:D

0|0
    0|0
  • ben varım :) 2 yıldır oynuyorum kayp ettiğimde oluyor tabiki ama daha çok kazanıyorum bu hafta sonuda akzanıcam inş :)

0|0
    0|0
    • Ins :) bugun oynadim bakalim. kazancaz ins az kaldi :) hafta sonu tuyo gonder bari tamam :)

• Adamimmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Radamellllllllllllll Falcaooooooooooooooooo :):):)

• bana da bi kupon yapar m ısınn?

Erkekler Ne Diyor 5

• iddiada en yüksek tutturanlardan bir tane kadın çıkmıştı. 18 maç bilmişti sanırım. oluyor yani..

0|0
    0|0
  • Ban baş örtülü bi teyze gördüydüm kupon dolduruyordu ama sayısal loto at yarışı felan da olabilir :D

0|0
    0|0
  • oynayan arkadaşlarım var karşı cins.

0|0
    0|0
  • benimde hobim

0|0
    0|0
  • eski sevilim oynardı ben ondan tüyo alırdım hep 3 kupondan 1 i tutuyordu:)

0|0
    0|0
    • aynen ya :) ondan bi sorayim dedim belki ilgilenen varsa tuyo alak diye :D

Yükleniyor...