Kapat

Votkayı nasıl içersiniz?

Arkadaşlar Votka İçecez Ama Votkaya Karıştıracak Alternatifler Arıyorum. Meyve Suyu Kola Burn Redbull Felan Demeyin Onları Denedim Farklı Bir Tarz Arıyorum :D

0|0
31|58

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle vodka kaliteli olacak.Rusyada en yaygın içilme şekli şat bardağı ile tek yudumda sek içip hemen ardından küçük bir limon dilimini kabuğuyla birlikte yemek.Vodkanın sekte tek mezesi kabuklu limondur kesin deneyin derim.Yok arkadaş sek bana ağır geliyor dersen meyve suyu ya da kola ile seyretilebilir.Seyretici meyve suyumuz yoğun bir meyvenin suyu olmalıdır bunlar dolapta çok durunca dibine katı tortu biriken meyve sularıdır.Elmesuyu-vodka dometessuyu-vodka sık görülse de nacizane fikrim en iyi tadın üzümsuyuyla alındığı yönündenir.Türkiyede vişnesuyu işini kim uydurmuş hep merak ederim vişne vodka gerçekten iğrenç.Aslında vodkanın en iyi tuniği martini denilen bir içki ile olur.Martini açık yeşil renginde kekik aromalı 14 alkol oranına sahip hafif bir içkidir.Martiniye eşit miktarda vodka kat içme yanında yat derim.Nazdarovya :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 31

• off tatilde bir karışımlar içtim içinde ne vaar ben bile bilmiyorum :D barmen hergün farklı şeyler yapıyodu süt bile koymuştu çok iyiydi. içine vodka+ cin tonik karıştırabilirsin +portakalsuyu veya vişne favorim. birde muz likörü+vodka+ portakal suyu mükemmel :)) canım çektiii

0|0
    0|0
  • Zıkkımla için dicem de kendisi zıkkım zaten ;)

1|1
    0|0
  • Tam adamina sordun ! Kesinlikle ve kesinlikleee limonatayla karistirip denemelisin. Gittigim tatil koyunde kapis kapis gidiyordu bu karisim ve tadi da cok guzel. Marketlerde uludag limonata satiliyor ev yapimi onlardan al ;)

0|0
    2|0
  • başka bi tarafından iç

2|1
    0|0
  • Biz votka sevmiyoruzz

1|1
    0|1
  • sek ic bikac dubleden sonra alısyosun:D

0|0
    0|0
  • Sek iç.

0|0
    0|0
  • votka vişne

0|0
    0|0
  • naratayla dene şahane oluyor ...

0|0
    0|1
  • Sade soda ile...

0|0
    0|0
  • nargileyle karıştır

0|0
    0|0
  • cappy cherry

0|0
    0|0
  • buzlukta iyice soğut sek iç.Vişneli de güzel

0|0
    0|0
  • limon +soda+visne karısımına ekle

0|2
    1|0
  • sek

0|1
    0|0
  • Sek votka + bitter çaklıt dene mükemmel.

0|0
    0|0
  • bence en iyisi redbull la

0|0
    0|0
  • Hertürllü

0|0
    0|0
  • enerji gazoz falan karıştırıorz biz bazen :D

0|0
    0|0
  • vodka her türlü maddelerle karıştıla bilir genelikle gazlı içkilerle benim görüşüm .

0|0
    0|0
  • votkaya vişne suyu yakısır gencler :D

0|0
    0|0
  • eskiden sek içerdim şimdi hiç içmiyorum:D

0|0
    0|0
  • Vişne iyidir :)

0|0
    0|0
  • Tangle

0|0
    0|0
  • Fişne

0|0
    0|0
  • wotka bu yaa kaç farklı kombinle içilebilirki :S

0|0
    0|0
  • viski kadehinde sek iki buzlu olsun mumkunse

0|0
    0|0
  • taze sıkılmış elma suyuyla güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Vodkayı hayatımda 1-2 kere içmişimdir herhalde. Kola diycem o yüzden çünkü onunla sevdim :D

0|0
    0|0
  • Meyvesuyu istemem demişin ama votka vişne candır :(

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 57

• - 2 tane orta boy elma

- 1 şişe Votka

- Blender

Elmaları bir güzel soy. Dörde böl (İçerisindeki sert kısımı çıkar) Elmanın üzerinde sert kısım kalmamalı.). Blenderdan geçir (püre kıvamında olur ya öyle olacak.). İstediğin miktarlarda bir bardağın içinde karıştır. ( Tercihim su bardağının, 1/4'ü votka, sonra sıvı taşacakmış gibi olana kadar elma püresi). Yaklaşık 15-20 dk beklet. Başka bir bardağa süz. (Elma püresi içinde kalmasın yani). Üzerini soyduğun elma kabukları ile süsle ve afiyetle iç. Ayrıca elma püresinide atma dondurma bardağının alt kısmına doldur. Sonra üstünü ister dondurma ile ister puding ile doldur. Buzlukta donana kadar beklet ve ye. Çok güzel oluyor. Tavsiye ederim. Şimdiden afiyet olsun.

0|1
    0|0
  • Votka bira iç tavsiye ederim, yalnız dikkat et sert olmuyor ama etkisi baya kuvetleniyor.

Eğer kendin karışımı yapacaksan orantıyı iyi ayarlamalısın, yok bir barmen hazırlayacaksa onada şunu mutlaka belirt:

Karışım; Bir yudum aldığında votkanın tadı ne kadar geliyorsa bir o kadarda biranın tadı gelmeli yani eşit tatlarda olmalı.

Burada eyer sen birayı veya votkayı daha çok seviyorsan sevdiğin içeceğin tadının biraz fazla olmasını sağlaya bilirsin.

Bir çok mekanda barmenler tam istediğim gibi ayarlamayı yapamıyor. O yüzden genelde bira votka siparişi verip ayarını kendim yapıyorum.

0|0
    0|0
  • valla 5 vakit namaz kılmadan önce partakal + limon yapardım :) (çaktırmadan tavsiye ederim) ;p

ama içme günah :)

0|1
    0|0
  • Çok sevmem votka. İçersem ya bir tane shot atarım ya da hafif bir votka kokteyli ile içerim. White Russian güzel bir votka kokteyli.

0|0
    0|0
  • en güzeli kavunla dene,çok güzel,

0|0
    0|0
  • başka bişey kalmadı, ayranla bozayla falan dene :)

1|0
    0|0
  • votka erkeğin erkekliğine zararlı kardeşim..bence içme..ama illede içmek istiyorsan vişne suyu ve fanta

0|0
    0|0
  • Vodkayı sek içerim iki belki üç vardak zaten yetiyor.Havalar falan soğuk olduğunda iş yapıyorsanız gerçekten sıcak tutuyor ruslar boşuna tüketmiyor bu mereti

0|0
    0|0
  • geniş ağızlı bir bardağa koy çay kaşığının içine küp şeker koy üzerine limonu sık. çakmakla yak alev almaya başladığında 2-3 saniye bekle her yeri alev aldıysa karıştır :=)

0|0
    0|0
  • Sütle karisdir.

0|0
    0|0
  • Sek her zaman tercihimdir. Tabi dandik vodkalarda iğrenç oluyor sek içmek

0|0
    0|0
  • Bunlar için konsantre aromalar vardır barlarda yada clublarda genelde kokteyl bu şuruplarla yapılır mesleği bırakmış barmenim ordan biliyorum. Farklı bişey arıyosan Archers portakal dene

0|0
    0|0
  • nar suyu ile birlikte...

0|0
    0|0
  • burn ile

0|0
    0|0
  • damardan alıyorum asfas :)

0|0
    0|0
  • her türlü iğrenç

1|0
    0|0
  • içki içmiyorum

2|0
    0|0
  • Votka icmiyorum.

yasasin sek tekirdag rakisi

2|0
    0|0
  • votka içmiyorum

2|0
    0|0
  • Votka Limon Vazgeçilmezim sıkma limon ama birde fantazi istiyorsan hemen Bir bardağın 1/3 ünü votka 1/3ünü kahlua 1/3üne ise süt koy buz koy iyice shakerla salla bayılırısın ;)

0|0
    0|0
  • Sek seviyordum onuda 2 bardak fon dip yaptıktan sonra bıraktım artık içmiyorum :D

0|0
    0|0
  • votkayı votka ile denemenı tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • çoook überdir... 3,0 cl Votka 0,5 cl Vermut (Dry) 1,0 cl Blue Curaçao Likö

0|0
    0|0
  • bardağa boşaltırım sonra bardağı elime alıp içerim:)) istediğin cevap bu değildi herhalde.aslında bi keresinde shut bardaklarına doldurdum yirmi tane durmadan attım tk tek:)) çok zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Bir rusla :D

0|0
    0|0
  • haram

1|0
    0|0
  • az buzlu ve sek içerim.

0|0
    0|0
  • sadece buz la