Dün googlede dikkatinizi bir şey çekmedi mi?

Zafer bayramıydı ve google normalde genelde hiç tanımadığımız bir adamın doğum gününde yada anneler günüde flan değişirken dün neden değişmedi gerçekten kınıyorum :)

Güncellemeler:
Orda gülmem yanlış anlaşılmış bazı arkadaşlar tarafından dalga geçmek için yada kastı bir gülme degildir :)

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• çekmez mi? Fermuarın icadını bile hatırlayan Google'a Zafer Bayramı ağır gelmiş sanırım!

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Google'ı bıraktım, Yandex'e geçiyorum.

1|0
    0|1
  • takılmayın bu basit şeylere yaa.. Ne yani google amca kutlamadı da sıradan vatandaş yada bizler çok mu kutladık.. Naptınız anacımm zafer bayramı diye.. Açıp tarih kitaplarını iki göz mü gezdirdiniz, şehitlere (yasini geçtim) bir fatiha mı okudunuz.. Kurtuluş Savaşı şehitlerinin mezarını mı ziyaret ettiniz.. siz yada biz bizler ne yaptık? 80 yılda ne yaptık memlekete? Herşeyi geçtim o ruhu, Kurtuluşu müjdeleyen ve bizi bir millet yapan Çanakkaleyle başlayıp 1923'te biten o ruhu koruyabildik mi? Savaşta bile mertlikten şereften ve asaletten ödün vermeyenlerin torunları bugün ne yapıyor? Buna bakmak lazım.. Akif'ten alıntıyla bitirelim:" Ey! bu toprakta birer na’ş-ı perişan bırakıp/ Yükselen mevkib-i ervah!Sakın arza bakıp/ Sanmayın şevki şehadetle çoşan bir kan var…/ Bizde leşten daha hissiz,daha kokmuş can var.

0|0
    0|1
    • 30 ağustos sana da baya basit gelmiş anlaşılan. ve nasıl olsa bi çok değeri gitti o da olmayıversin zihniyeti oluşmuş..

• bence bunlar ezikliğin tezahürü.. kendini ezik hissetmeyen böyle aptalca şeylere takılmaz.. Ben valla büyük bir mirasın takipçisiyim, google ne yaptığını beni ilgilendirmez.. Ama benim yapamadıklarım beni üzer işte.. El oğlu bir adım atarsa ben iki atmalıyım.. işte benim meselem*

• Allaha şükür tarimizi 1 gün degil her gün okuyoruz sehitlerimize her gün dua ediyo ailelerine destek çıkıyoruz en azından ben yapıyorum genel konusma.

• Google' den bahsediyoruz. Bakkal Osman' dan değil.

0|1
    1|0
  • gerçekden kınıyosan neden gülyosun dalgaya alıyosan dalgaya alıncak bi konu değil çözemedim

1|0
    0|1
  • Google'ın kurucusu sen olsaydın 4 temmuz günü onlara has bişey yaparmıydın? Gerçi biz TÜRKLER asil ırkız bölgesel yayıncının böyle bir isteği olsaydı tarihe saygıdan izin verirdik ama onlar bu tür günleri öldürme niyetindeler.

0|0
    0|1
  • Evet ya google y.şak lık yaptı :D

0|0
    0|0
  • bu ilk değil. istanbul un fethinde de yaptı aynısını. bizimle alakalı bir çok şeyde yapıyor bunu.

0|0
    0|0
  • googlede bozdu kendini.

0|0
    0|1
  • Adamlar milliyetçi bizim gibi değil.

0|0
    0|1
  • batmanı çağrıyorum jokerka dur kaçma

0|0
    0|1
  • evet haklısın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Memleket bile değişmedi, Allah'ın Amerikalı Google ı değişse ne olur?

Milli bayramlarımız teker teker unutuluyor. Unutturuluyor.

1|1
    0|0
  • Türkiye Cumhuriyetine has olan bir şeyin yapılmaması normal...O tanımadığımız adamlar aslında dünyaya katkısı olan kişiler farklı alanlarda...Günler içinde söz konusu...Bu tarz şeyler dünyanın her kesimi için faydalı olaylar ama 30 Ağustosta Büyük Taaruz olayı herkesin faydasına olan bir olay değildi bundan olsa gerek...

2|0
    0|0
  • yandex kullanıyorum dün yandex yazının üzerinden geçen kırmızı beyaz füze gibi gösteri uçaklarından konuldu google amca neden öyle yaptı bilemem

0|0
    0|1
  • Geçen sene de 18 Mart'ı atlamıştı öyle. Ertesi sene çok güzel yaptı ama. Seneye olur inşallah. Ben de eshefle kınıyorum orası ayrı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...