Geri döndünüz mü? Erkekler beyler bir tek siz cevaplayın

Siz uzun bir ilişkinizi terk ettiniz. Uzun dediğim 3-5 yıllık ilişki. Clk kavga ettiniz ve ondan ayrıldınız... Şimdi beyler sizden uzun bir ilişkiyi bırakıp pişman olan dönen oldumu? Geri döndünüzmü? Ve nekadar sürdü pişman olmanız.. Ve neden döndünüz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• herşey tammda onun terk etmesne rağmen diğernn halen pişman olup tekrr geri döner mii diye sürekli gözü kapıda olması çok saçma sevseydi zaten 2*3 yılı heba edip çekip gtmezdi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben değilde amcamın oğlu...bir kızı 2-3 sene sevmiş ama sonra tartışıp ayrılmışlar...8-9 ay sonra tekrar barıştılar...

0|0
    0|0
  • 5 yıl çıktık 2 günde ayrıldık sonra 1 yıl ayrı kaldık tekrar barıştık 2 yıldır beraberdik daha 1 ay öncesine kadar şimdiden özlemeye başladım 1. de suçluydum ama bu sefer o suçlu ve özrü kabul edilemez

0|0
    0|0
  • ben degıl o terkettı ve 2ay sonra gerı dondu ama ben bır kere yandıgım ıcın artık eskısı gıbı buyulu bır ask kalmamıstı ıcımde bıraz surdu ama yıne bıttı cunku oyle olması gerekıyordu hersey tadında guzel araya ayrılık bır kere gırdımı artık donusu olsabıle ıkı yabancı gıbısınız ve bence sakın boyle bı hataya dusme

0|0
    0|0
  • her erkek geri mutlaka döner ama bayanlar dönermı bılemem

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • adam haklı beyler...

0|0
    0|0
  • hayır asla bittiyse biter

0|0
    0|0
  • erkek beyler güzel :) uzun süreli ilişkim olmadı ama dönermiyim bilemem ayrılığın nedenine bağlı

0|0
    0|0
  • kavga konusu neyden çktığına bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...