Fitness hakkinda bilgisi olan bakabilirmi?

uzun süredir spor salonuna gidiyorum ama son 3 haftadir daha cok calisiyorum cünkü önüme hedefler koydum. amacim zayiflamak degil vücudumu sekillendirmek. ilk basta kalca bacak ve kollarimi gelistirmek istiyorum. elimden geldigince protein agirlikli besleniyorum kahvaltimi hic atlamiyorum ama cogun zaman hep acikiyorum yani hep biseyler yemek istiyorum bu normalmi? haftada 4 gün gidiyorum spor salonuna ve tüm kaslarimi calistiriyorum en son 10 dakika cardio yapiyorum. spordan sonra genelde omlet salata tarzi seyler yiyorum sonrada süt iciyorum. öglende tavuk izgara balik falan. siz neler öneririsiniz? hep acikiyorum cok yemek istemiyorum cünkü ben yaglanmak degil kas yapmak isityorum. bu arada boyum 164 ve 52 kiloyum

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sabah kahvalti da mutlaka yumurta ye kepekli ve beyaz ekmek tuketme kesinlikle hep tam tahinli ye oglen karnin aciktikca kuru uzum kuru kayisi falan bulundur yaninda et zaten tuketiyomussun gece yine acikirsan tarcinli sut ic veya elma ye ama elma seni tok tutmayacagi icn onun ustune de sut icmen gerekiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım almış olduğun proteinler çalışma programına göre yağ yapmaz zaten direk çalıştırdigin Kasa yarar tavuğun göğüs etini bol tüketmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ekmeği fazla yemedigin sürece ve tatlıyı tamamen kestiğin sürece ev yemeği yiyebilirsin karnını doyuracak kadar kahvaltıyı aksatmaman gayet iyi ve haftada 4 gün çalışmanda öyle düzenli devam et birkaç ay içinde meyvelerini yemeye başlicaksın dostum

0|0
    0|0
  • Programın güzel ama kas ağırlıklımı çalışıyorsun onu anlamadım amaç kas yapmak mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadınlarda erkeklere göre kas yapma oranı cok düşük. Bide kas yaparsan cocuk doğurudugn zaman kasların ericek ve sarkıcak. Ben 1 bucuk sne body yaptm ve spor hocalıgıda. Sporu bıraktım şimdii kasların eridi ve etlerım sarktıı

0|0
    0|0
  • ben yapmadım ama çok olumlu yorumlar aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...