Squat la ilgilenen ler ve fitness la ilgilenenler e soruyorum acil yardim?

Simdi 4 aydir squat yapiyorum haftada 5 gun 2,30 saatden fitnessim var ve hergunj squat yapiyorum ama yarim squat dedikleri haletrle yaplilan squati yapiyorum.30,35 kg dan 5×20 set olmak uzere yapiyorum. Ciddi bir degisim gordum sertlik ve kalkiklik anlaminda ama doyle bir durum var tam anlamiyla yuvarlaklasmadi. ve yanlardan biraz daha toplamam lazim.48-50 kiloyum ve 1.60,1.61 boylarindayim. yag oranim dusuk ve fazla degil. Protein agirlikli beslenmeye calisiyorum. Hergun 40 dk bisiklet yspiyorum. Haftada 2 gun karin 1 gun kol ve bacak antremanim var. Daha yuvarlaklastirip daha sekillendirmek icin hangi squat turleini yapmaliyim ya da setlerde beslenmede ne degiskler yaomaliyim ya da kilo vermelimiyim cok yardima ihtiyacim var lutfen?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor. salonu. şart

0|0
    0|0
    • Spor salonum var ama degistiricem

• Popo için aletin adını bilmiyorum ama ayağını arkaya doğru kaldirmani sağlayan bir alet var ağırlıklı onu yapmalısın ya da

• Evet jen selter in antremanlarindada gordum o cok ise yariyo bencede o sart tesekkurler

• dengeli ve duzenlı beslen tuz seker ve ekmek kullanma kılo vereceksin

0|0
    0|0
  • Her gün squat aşırı değil mi overtraining olursun, gerçi 30-35 kg tüy gibi hafif ama neyse, bu arada senin kilon fena değil ama 45 ideal gibi

0|0
    0|0
  • verme la At gibi olmuşsun olacaksın da daha ne :DD

0|0
    0|0
    • Ne anlamadim

• kilo vermene gerek yok aynı hızla devam et kıvamını bulmuşsun zaten sen kısa sürede At gibi olursun demek istedim Anla :D

• plates bu durumu düzeltmene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Salonu değiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...