Küçükken ayrılamadığınız bir eşyanız/oyuncağınız var mıydı?

Benim nedense öyle oyuncak takıntım yoktu pek.Battaniyemin üstünde yüzerdim :D Sizin ayrılamadığınız oyuncağınız eşyanız var mıydı?

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Ben her yere getirdiğim bir tane küçük yastığım ve küçük bir yorganım vardı.Onlarsız ne uyurdum nede bir yere giderdim.Abimle çekilmiş bir fotoğrafim var ve abimin beline bimişim ve bir elimde yorgan diğer elimde yastığımla ona arkadan sarılıyorum.O nedenle bir yerde kalirken çok zorlanıyordum.Yorganım ve yastığım olmadan gözlerimi kapatmıyordum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• küçük ayıcığım ...hala odamda

0|0
    0|0
  • Yeşil lazerim var la..

O zamanalr çok pahalıydı kaç ay harçlığımı biriktirip almıştım ama halen duruyo :) Kaç km gittiğini bilmiyorum ama burdan tutsan pilotun gözünü kör ediceğini biliyorum geçici süreliğine :) alamanyada olmuştu öyle bi olay..

Başka evlere tutup herifleri delirtmeyi huy edinmiştim.

0|0
    0|0
  • büyükken ayrılamadığım oyuncağım ps3

0|0
    0|0
  • büyüyünce ben artık büyüdüm senle işim kalmadı diyip vedalaştım kendisiyle.

0|0
    0|0
  • babam oyuncakçıydı hep yeni bişiler geliyodu o yüzden kopamadığım vazgeçemediğim oyuncak olmadı eşya olarak oda yoktu sanırım hatırlayamadım pek

0|0
    0|0
  • bi gorilim vardı, takla atıyordu. çoğ özledim<3

0|0
    0|0
  • Her gün gider oyuncak silah alırdım ertesi gün sıkılır, kırardım. Hala böyleyim hiç birşeyi takıntı yapmam ama herşeyden çabuk sıkılırım.

0|0
    0|0
  • Küçük askerlerim vardı.O askerler hayal gücünün tavan yapmasıyla birlikte çok zevkli bir biçimde oynanıyordu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dayımlar hep dalga geçer kaç yıl oldu pembe beyaz bir peluş tavşan vardı rahmetli yırtıldı onsuz ne yemek yerdim ne de uyurdum. Albümden çalabilirsem caps atarım :)

0|0
    0|0
  • Pokemon ve digimon tasolarım bana yeterde artardı. :))

0|0
    0|0
  • Oyun hamurundan yaptığım ninja kaplumbağalarrım.

0|0
    0|0
  • Oyuncaklar ve bağlanmaktan nefret ederdim o yüzden yok hepsi çöpe

0|0
    0|0
  • Trenim var. :D Duruyo hala.

0|0
    0|0
  • bu soruyu büyükken diyede sorsana :))

0|0
    0|0
  • vardı ama artık yok...

0|0
    0|0
  • kocaman fenerım var hala durur :D

0|0
    0|0
  • Oyuncak sepetim.

0|0
    0|0
  • Var tabi ki:) Yirmi senedir saklıyorum onu hala benimle:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vardı tabi keltoşum vardı hep onunla uyur onunla televizyon seyrederdim. Büyüktü birazcık yavrucum kıyamam ne çok severdim. Geçen sene kimsesiz çocukların olduğu bir yere gönderdim onlar iyi bakar yavruma.

0|0
    0|0
  • ayıcığım var gece uyurken yere düşürürüm ama hç gözümü acmadan yokluğunu farkedp eğilr alırım manyak gibi :D

0|0
    0|0
  • Ayıcığım vardı

0|0
    0|0
  • Doudou'm vardi onsuz uyuyamazdim yuzume surterdim hep, halada ayrilamadim ondan..

0|0
    0|0
  • Yoktu vela

0|0
    0|0
  • Hiç ayrılmadık şuan karşımda :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...