Uzun süredir body sporuyla uğraşıyorum...

Arkadaşlar uzun süredir body yapıyorum . Sizce artık body kariyerime noktrayı koymalı mıyım? .

Güncellemeler:
link

hedefim bu vücut yapısı

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zamandır body yapan bir vücudun varmış gibi görülmesede bedeninle ilgilendiğin için kendini şanslı hissetmelisin ve daha uzun yıllar çalışmanı öneririm.Hakkında hayırlısı :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence üç nokta koy ve camdan atla...

0|0
    0|0
  • Adonis yapsan iyi olur :D ama pek uzun süredir uğraşıyomuş gibi durmuyosun kesinlikle

0|0
    0|0
  • şu an bulundugun noktayla mutluysan bırak. ama oyle uzun suredir yapıyomus gibi gorunmuyosun.

0|0
    0|0
  • Ne olum o öyle kanat gibi açmışın kollarını

0|1
    0|0
  • Bence virgül koy

0|0
    0|0
    • body bırakmım sadece ara verim yani :)

• o sadece şakaydı gerçek fikrimi sorarsan

kilo alarak devam et

• biri güncellemedeki adamın donunu biraz yukarı çeksin,nolur nan

0|0
    0|0
  • bi de o saclar olmamıs.

0|0
    0|0
  • Basladigina emin misin ?

0|1
    0|0
    • bildiğim kadarıyla başladım :)

• Kilo alman gerek o zaman daha iyi gorunur.

Erkekler Ne Diyor 6

• hedefindeki adama söyle de gelsin ona bi jilet vereyim

0|0
    0|0
  • Allah iyiliğini versin emi:) Biraz kilo almanı tavsiye ederim. Bileğimin kalınlığında kolunun kalınlığı var uzun süre tabirin 3-4 ay mı senin?

Çok acilinden kilo alman lazım ve o kolların en az 38cm. olması lazım. Hafiften kanatların çıkmış çok az bir şeyde karın kası o kadar:) Dediğim gibi acilen kilo alman lazım.

0|0
    0|0
    • bol bol pilav takılıyorum 2 aya hayvan gibi olurum herhalde :)

• aşağı yukarı 3 sene oldu

• 3 senedir bu halde isen ciddi manada problem var o zaman. Ya sen body yapmıyorsun sadece spor olsun diye uğraşıyorsun ya da hocalarında iş yok. Veya üç senede toplasan üç ay falan gittin.

• Uzun süre dediğin 3-4 ay falan herhalde?

0|0
    0|0
  • Sanki hiç spor yapmamış gibisin.

0|0
    0|0
    • definasyonu fazla kaçırdım herhalde varolanlarda gitti şimdi hacim kazanıyorum :)

• bu o kadar kolay olmayabilir.vücudunda bazı bozulmalar olacağından bir anda bırakamazsın.

0|0
    0|0
  • olm kendini çok şişirmişsin vucutlu foto çekcem diye, ALLAH ailene sabır versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...