Arkadaşlar body ve fitness yapan benim gibi tecrübeli arkadaşlarım varsa fikir alışverişine ihtiyacım var?

Göğüs'üm şuanda 116 ölçü olarak fakat artık büyümemeye başladı ne yapmalıyım normalde süperset olarak çalışıyorum ve ayrıca ağırlıkları zaten yüksek 4x12 yapıyorum

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• spor yapanlara oluyor ara vermelisin ama uzun değil 2 gün yeterli fazla yüklenme yine olur

0|1
    0|0
    • veriyorum zaten offday yapıyorum merak etmeyin :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Vücut yapanlar tüylerini alıyor benim tanıdığım. Nedenini bilmiyorum ama etkisi oluyormuş

0|0
    0|0
    • bu görünüm ve enerji için bunu zaten yapıyorum profilimdeki kıllı ama ahaha

• Çıktıkça alacaksın böyle :)

• evet :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 5 senedir yapıyorum yazmışsın alt yoruma adamın fikrini karalamışsın madem fikir istiyorsun herkesşn görüşüne saygım olacak oturup dinleyeceksin süper set olarak büyümeyi zaten sağlaman imkansıza yakın süper set genelde definasyon döneminde tercih edilir sen büyütmek istiyorsan bulk programlaro maks 3-4 göğüs hareketi yapıp her hareketin sonunda fazladan 1 set düşük ağırlık çok tekrar yapacaksınki pump etkisi yaratsın vücut büyümeyi salgılasın ayrıca bcaa amino protein tarzı supplement kür ü yapmalısın madem 5 senedir yapıyorsun bunları bilmem gerek

0|0
    0|0
    • adamım anlamadığın şey şu offdayleri zaten yapıyorum süpersete geçmemin nedeni bulking' i bitirmiş olmam definasyon olarak yapıyorum ama genede hacim alması gerekir bu kolların bilgin olsun.

• Steroid kullanıp vücuduna yazık etme pişmanlıgını yaş arttıkça anlarsın suplement kürü yapabilirsin

• supplement yetersiz gelmekte bcaa proteintozu ve creatin kullanıyorum zaten

• Biraz ara ver

0|0
    0|0
    • ne gibi? anlamadım

• Dinlen

• dostum 5 senedir yapıyorum off dayleri bana anlatma istersen? hahaha

Yükleniyor...