Hiç şantaja uğradığınız/yaptığınız oldu mu?

Hiç santaj gibi bir durumla karşılaştınızmı yada yaptınız mı?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatım şantajla geçti.. Mesela günlük örneklerden;

1-İlkokulda ödevden alıntı yaparken seni öğretmeye söyleyeceğim diye her gün başıma gelirlerdi.

2-Lisede tuvalette sigara içerken "Attır 2-3 lira yoksa hocaya giderim." diye her gün başıma gelirlerdi..

1|0
    0|0
  • evet oldu. babam dersaneye gitmeyeceksen dersane parayını ödeyeceksin yoksa eve almam dedi. gittim çalıştım dersanenin taksindini ödedim:)) hala evdeyim:)

0|0
    0|0
  • o taraklar da beyin yok :)

0|0
    0|0
  • yapıldım sadece hiç bir şey yapmadım hi bir şeyde olmadı

0|0
    0|0
  • uğramadım, genelde kızlar şantaja mağdur kalıyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayır çok şükür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır ve yapmamda ve yapanlarıda veya şantaja uğrayanlara yol gösteririm.Genellikle şantaj yapanlar biraz degil çok korkak olurlarOnlar şantaj yapmaya başlayınca onların yanına bir iki polis arkadaş yollayacaksın ve onlar işi ona güzelcene anlatırlar.Yani kanuları anlatırlar :)

0|0
    0|0
  • Yapmadım - yapılmadı .Böyle bir durumu gerektirecek yaşanmışlıklarım olmadı ...

0|0
    0|0
  • evet eski sevgilim ona geri dönmessem aileme zarar vereceğini söylüyordu nitekim savcılığa başvurdum mahkemeyi kazandım. o gün bugundür aşk işlerine elveda dedim

0|0
    0|0
  • yaşadıklarımın hesabını ödeyebilecek güçte olduğum için kimse yeltenmedi o duruma gerek uyandıracak bişi de yaşamadım zaten

0|0
    0|0
  • evet 3 yıl boyunca santaj edildim ama kurtuldum cok şükür. :( Allah öylelerinin belasını versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...