Bazı kızların bir taraflarının ışık hızı ile kalkması hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Günümüzde bazı kızlara haketmediği halde haddinden fazla değer verildiğinde çok hızlı bişekilde değişip bi tarafları kalkıyor..Bunun hakkında düşüncesi olanlar yazabilir mi?Kim hata yapiyor?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• kimseye haddinden fazla değer vermiycaksin abi, seviyorsanda çok belli etmiyceksin şımartmıycaksın , yoksa gidiyolar, üzüyolar pişman olup dönüyolar aynı senaryolar hep kaptan :D öğğğkk getiriyor bi zamandan sonrası,aslında iki tarafta suçlu değeri olmayan birine değer vermekle mesela hata hata hata ikinci bi şans haram onlara :D:D kendi değerleriyle kalcaklar bırakcaksın :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence aynı sorun erkeklerde var :).Bende bunların hiç birisi mevcut değil.Ben daima kendi havamla havalanıyorum.Başkası istesede bana bir şey vermez.Ben özellikle Türkiyedeki bir çok erkeğin havası alınmasını gerektiğini düşünüyorum.Hayırlısı :)

0|0
    0|0
    • benim havamı alsana bacım :)

• Ben başkaların havalarıyla ilgilenmiyorum.Dediğim gibi kendi havamdayım.Hakkınızda hayırlısı :)

• vayyy

• cevap sorunun icinde :D haketmedigi halde haddinden fazla deger vermeyin arkadasim

0|1
    0|0
  • Hata sen de Hocam . Şımartma olsun bitsin :D

0|0
    0|0
    • hoca camide :)) tamam değerlendirecem

• Cevabı aslında kendin de vermişsin. Hak etmediği halde demişsin ;) Bu durumda sanırım suçu kendinde aramalısın.

0|0
    0|0
  • Değerinden fazla değer vermezseniz sorun olmaz ortada

1|0
    0|0
    • hmm not ettim çok zekice cevap :)

• İki tarafta hatalı :)

0|1
    0|0
  • Işık hızı mı.. uu

0|0
    0|1
  • haketmiyorsam konuşmayız olur biter teşekkür ederim...

0|0
    0|0
    • sende kimsin ya :)

• uyuz

• :/

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana bişi anlatıyım kardeşim.

Bigün kızarkadaşımın en yakın kız arkadaşı bana mesaj attı işte ali profile resim koyamıyorum koyarmısın benim için falan filan aldım şfiresini mifresini girdim..

Neyse koydumda resmi ulen mesaj kısmına bi baktım 12 okunmamış mesaj. Merakıma yenik düştüm girdim bi baktım yurdum abazaları..

"Merhaba tatlım çok güzelsin" "at gibisin " " çok tatlısın tanışalımmı gibi yüzlerce var ama böyle öyle böyle değil okudukça benim götüm kalktı bak bana yazmamışalr ama benim götüm kalktı o kadar yani..

Gel bide bu kız açısından düşün oldukça doğal karşılıyorum ben hep bizim türk erkekleri yapıyo..

Ha sakın kız güzel sanma bilim kurgu filmlerinde makyajsız oynar anasını satayım..

güzelleri düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • indirmesini bilmek lazım..

0|2
    0|0
  • Haklısın... her türk kızı, çok çabuk havaya girer.. bunun sebebini sadece, erkeklere ve onların abazalığına, abartı ilgisine bağlamak ise; Yanlış.. ben şöyle düşünüyorum..

Her kız birer prensestir, evinde..en azından öyle yetiştirilir.. (eleştirilere, gerçeklere uzak bırakılmıştır.) ve her erkek onlar için,babaları kadar kolay ulaşılabilir ve yönlendirile bilirdir.. Gelenekçi ve Sosyo-ekonomik yapımız; kadının mal olduğu anlayışını kafalardan, -bu çağda olmamıza rağmen-, silememiş.. Namus ta, bu mal ın, temizlik ve ilk eldenliğinin birer simgesi oluşagelmiş.. Başkalarınca tamamlanmış, pozitif ayrımcılıkla pozisyonu ve edilgenliği güçlendirilmiş kadını düşünün.. yavaş yavaş sokaktan, dışarıdan elinin ayağının çekildiğini düşünün... sayıca az olan bir piyasa.. yanlış oluşmuş bir arz -talep dengesi.. Mevcut ise haddini ve pozisyonunu bilmeyen bir kadın grubu oluşturuverir... (istisnalar vardır elbet)... :)

0|0
    0|0
  • Bu durumun nedeni erkeklerin kizlara yaklaşımından kaynaklı ama asil enteresan olan ise her önüne gelen hatunun aynaya bakmadan totosunun havalanip komik bir hal alması

0|0
    0|0
  • Öyle kızlara yol vereceksin bu kadar basit

0|1
    0|0
  • değer vermiyeceksin.kızn etrafında dört donüyosun hiç bi halt olmuyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...