Sporla ilgilenenler bakar mısınız?

Ben her gün squat yapıyorum her gün düzenli olarak artırıyorum bir hafta falan oldu ama bu squat popoyu diklestiriyor diye bir sey duydum bende sadece on bacak kismim aciyor ordaki. kaslari hissediyorum. benim bir ay sonra falan popom diklesir mi? Squat neye yariyor bacak mi popo mu ben anlamadim?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinede
    squatı yaparken daha fazla aşşağı in ve nasıl yapıldını bikaç vidyoda izle , en önemlisi yapabildiğin en agır kilolarla çalış hareketi doğru yapmak şartıyla hareketi full range of motion yapcaksın yani hareketin menzilinden kısmadan :D sonuç olarak popn buyur ve dikleşir bikaç hareket eklersen daha iyi olur :D ohoo çok geniş konu aslındada biraz bilgi verim dedim zaten popon kucukse daha yuvarlak bir hal alır ama 1 ay içinde farkı görursün daha sıkı ve yuvarlak bir popo bol şans :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zamanla diklesir

0|0
    0|0
  • Tüm bacak ve popo fakat bı yeterli olmayabilir burada bir çalışma var bakarsan bir fikir sahibi olabilirsin www.bodyforumtr.com/.../

0|0
    0|0
  • Tüm bacak ve popo kasların gelişiyor ve zmnla popon çok s e x y bir hale gelıyor? çok guzel devam ett?

0|0
    0|0
  • Bu kızlara squat yapın diyenleri tek tek bulup soyunu kurutucam anasını satim. Öyle bir faydası yok bacağın üst kısmını ve kalfları geliştirirsin. Ağrıyor çünkü kas yapıyosun erkek gibi.

0|0
    0|0
    • Bizde kas yapmak için başlıyoruz. Bu ne sinir sakin ol

• Bacağı hıssetmen normal vücudunu ordaki adeleyle kaldırıyorsun daha çok çalışıyor orası arka ön bacak calf popo komple çalışır gayet çok yönlü hareket ama 1 ayda tepki alamazsın boyacı kupumu bu sok çıkar parça hazır

0|0
    0|0
  • Baldır PoPo hemen olacak bişey degil ama etkisini görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spor sabır ister bir ayda çok kısa bir zaman

0|0
    0|0
  • yeniyse zamanla dikleşir merak etme herkeze hemen dikleşmiyor

0|0
    0|0