155'i aradınız mı hiç?

Hayatınızda hiç 155 i aradınız mı? ben aramadım

Karımın dediği dedik çaldığı kontrbas adlı dizide polisi arayınca bant kaydı aynen şöyle diyor:emniyet genel müdürlüğüne hoşgeldiniz.kapkaç vakası için 1e,narkotik masası için 2ye,cinayet masası için 3 e hırsızlık için 4e,taciz ve tecavüz için 5 e tuşlayınız filan diyor,gerçekten 155i arayınca öyle mi oluyor,ben 119 u 141 i hatta bi zamanlar 153u dahi aradım ama hiç 155i aramadım.155ı arayınca ne oluyr?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• ben bi çok defa aradım hatta balık tutmaya gittiğimizde denizde bi ceset buldum onun için aradım tuzlaya, bi minibüs şöförünü şikayet etmek için aradım valla her fırsatta arıyorum yani, ne oluyo kısmına gelince ceset bulduğumda numaram aynı anda biçok ekibe verilmiş yanımıza gelene kadar 30 tane ayrı ekip aradı beni yeri öğrenmek için falan filan bi sürü iş, gelince ifa alınıyo falan link

0|1
    0|0
    • Ohannes kadın sherlock holmes :)

• Çok geçmiş olsun... :((

• teşekkür ederim atlattım artık

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 hafta önce aradım kavga çıkmıştı kapının önünde haber vermek için.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Onlar hikaye. Aradığınız zaman direk en kısa zamanda bir polis memuru açıyor.

Hemen ilgileniyorlar sneinle

0|1
    0|0
  • Aradım birkaç kez polis memuru çıkıp isim adres olay hakkında kısa bilgi istiyor (kaç kişi,şuan ne yapıyorlar,kıyafeti,vs vs) olayına göre değişiyor tabi. Son aradığımda bulunduğum yer jandarma bölgesiydi, adresi tarif edene kadar göbeğim çatladı askere:)

0|0
    0|0
  • 911 i aradim

0|1
    0|0
  • Bir kez aradım onda da biri çıktı. Soru soruyorum cevap vermiyor ya da 5-6 sn sonra cevap veriyordu, eeeh deyip kapattım sorunu da kendim hallettim. O günden beri bir daha hiç aramadım.

0|0
    0|0
  • 112yi çok aradım da 155i bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir kez aradım... Bizim sokakta bir UPS kamyonetine saldırdılar, camlarını indirdiler... Hatta askerden yeni dönmüştüm ve ilk olarak 156yı aramıştım (evet jandarmaydım askerde). Sonra 155'i aradım, en yakın polis karakoluna aktardılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...