Boyum 170 60 kiloyum ideal mi yoksa zayıflamam gerekmi?

en son 60 tım voleybolu bıraktım 63 olmuşumdur basende var hafiften bacaklarımın üst kısmıda kalın napabilirim :S

Güncellemeler:
nasıl kiko verbileceğimide söyleseydiniz keşke :)

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• basenlerinin olması kadınsı ve çekicidir. boyuna göre kilon ideal olmalı ama bir kaç kilo vermen zor olmamalı dilediğin kiloda olman için

0|0
    0|0
    • tamam da belim ince olduğundan basen kötü duruyo sanki

• sence daha mutlu olmazmısın daha mutlu geçmezmi günlerin. dilediğin kıyafetini elbiseni giydiğinde daha mutlu olmazmısın

• sanmam bence yinede çekici olmalı

Erkekler Ne Diyor 16

• İdeal kilo

0|0
    0|0
  • ideal kilon 55 fakat 5 kg vermen yeterli olur bence..

0|0
    0|0
  • günde iki öğün yemeye çalış ama güne erken başlıyorsan en az 5-6 saat ara olmalı öğünlerinde ayrıca ara öğün yok şeker ve meyve yasak glutamin içeren bir şey tüketmeyeceksin ayrıca ekmek makarna özellikle pirinç kesinlikle yemeyeceksin 8 den sonra yemek yasak çok acıkırsan kavrulmamış badem yemelisin. bunların dışında herşeyi istediğin kadar yiyebilirsin sıkıntı yok çok salata yeme karnın çabuk acıkır karnın çabuk acıkıyorsa zaten yediğin yemek senin vücudunun ihtiyacı olan bir yemek değilmiş buldur mercimek fasulye nohut isstediğin kadar yiyebilirsin ayrıca kırmızı et beyaz et ve balık istediğin kadar yiyebilirsin hayvansal yağ istediğin kadar yiyebilirsin yağdan kaçma vücut alamadığı şeyi hapseder tereyağ ya da pirzolanın üzerindeki o yağı afiyetle yiyebilirsin bunlar benim nacizane görüşlerim neden bu kadar yazdım onuda bilmiyorum ayrıca isteyene vücut kitle endeksine göre diyet yazılır :)

0|0
    0|0
    • öğrenci evindeyim genelde makarna kızartma hazır gıda tüketiyoruz malesef ama 1 aylığına eve gittiğimde uygulayacağım spor yürüyüş falan da yaparım :)

• kilom o kadar abartılcak kadar durmuyo göbek yok zaten sadece bacaklarımın üst kısmı kalın onları da sporla sıkılaştırsam yeter bence bu kadar yemek konusunda sıkıntıya gelemem ben :)

• peki ozaman sana sporla sağlıklı bir yaşam diliyorum iyi geceler;)

• balık etlısın bence iyi

0|0
    0|0
  • 5 kilo versen taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • Ekmek kırıntısı üstünde tango mu yaptın? Hacca giden uçağı kaçırıp Amsterdam'a mı indirdin? Yoksa bir yakınız vefat ettide mevlüdünde Dj Tiesto'yu mu çaldırdın? Anana banana el mi kaldırdın kız TAŞ olmuşsun Allah seni TAŞ etmiş

0|0
    0|1
  • Bacaklarının üst kısmı kalınsa o bölgeyi incelten egzersizler yapacaksın. 2-3 kilo da vereceksin. Tamam işte

0|0
    0|0
  • Biraz daha zayıflaman lazım 55-56 civarı iyidir boyuna göre

0|0
    0|0
  • Görmem lazım görmeden birşey diyemem.

0|0
    0|0
  • 5 kg ver

0|0
    0|0
  • Salla gitsin bacım bnde 100 klym

0|0
    0|0
  • zayıflaman lazım ekmeği kesip hareketli bir insan olursan kilo filan kalmaz

0|0
    0|0
  • benim için ideal

0|0
    0|0
  • Bence normal

0|0
    0|0
  • Zayıflarsan iyi olur ama böyle de hoşsun.

0|0
    0|0
  • ver biribiribirine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İdeal desek hiç spor yapmayacak mısın?

1|0
    0|0
  • Ben 168 boyundaym 50 kiloyum bendede bacak kasi var gitmiyo onlar basende gitmiyo ama bence idealsin.

0|0
    0|0
  • Bnce vrme spor yap çnkü boy uzun oluyor ve 55 ve altı kürdan gibi oluyor mesela bn aynı boy 58 im zayflayınca hoş olmuyor

0|0
    0|0
    • aynende yine 1-2 kilo versem iyi olur sadece sporla sıkılaştırayım o zaman

• Kesinlikle spor dene zaten göreceksin vücudun tam oturuyor kilo verme ihtiyacı hissetmiyorsun

• 5 kilo ver ve squat çalış, sonra fıstıksın

0|0
    0|0
  • bence idealdir zayıflarsan 3 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Cok iyi bence :)

0|0
    0|0
  • 58 falan olsan iyi bence.

0|0
    0|0