Eski erkek arkadaşınıza trip yaptığınızda neden sinirlenir?

Eski erkek arkadaşınıza (iş hayatında görüşmek zorunda olduğunuz X'iniz) işle ilgili birşey söyleyince ve onun hareketlerinden ötürü trip yaptığınızı algılayıp sinirlenip ve birde hırsını alamayıp ortak arkadaşınıza bağırarak iş dışında görüşmek istemiyorum, son şans verdim gibi laflar ederse, bu adamın amacı nedir ne yapmaya çalışıyordur?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uğraşmasana işte eskisiyle ne uğraşıyon hatta niye takılıyon

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Vardır bir karın ağrısı sen ayrıldıysan hazmedemiyordur ya da kendi ayrıldıysa hafiften bir pişmanlık vardır

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşına neden trip atarsın ki ?

0|0
    0|0
    • Hareketleri yüzünden, trip değil gerçi hareketlerine dayanamamak...Çok havalardaydı...

• Trip iki tarafada yakışmıyor, çok çocuksu...

0|0
    0|0
  • Uff sanene be slk lafına sinirlenir tabi çünkü agzınızdan düşmüyor...

0|0
    0|0
    • Hiç trip yaptığıma inanmıyorum...Onun hareketleri karşısında, yine iyi dayandım...Ama kendisi trip olarak algılamış

Kızlar Ne Diyor 1

• son sansı ne olarak verdı?

0|0
    0|0
    • Hiç bir fikrim yok...Sadece neden bukadar sinir anlamıyorum...

• belkıde o kadr yakınındayken ona o kadar uzak olman sınır edıyordur gururu engel oluyordur baskalrına patlıyordr yada senın ısyerınde baskalaryla olan yakınlıgın konusman falan rahatsız edyrdur nasıl bı yerde calısıyrsn bılmıyrm ama

• Ortak arkadaşımız, sadece bizim ilişkimizi detayıyla konuştuğu tek kişiye kavga ettikten 5 dkakıka sonra arayıp bunları sarf etmesi...

Yükleniyor...