Erkekte ne kası tercih edersiniz?

Boyuma göre biraz zayıfım spora yazılmayı düşünüyorum. Kilo alırım hem şekil olur biraz vucudum. Öyle abartı kas manyağı değişim. Abartmayacak kadar orantılı vucut geliştirmeyi düşünüyorum. Kızlar erkekte ne kası tercih edersiniz?

Güncellemeler:
hiç düşündüğüm gibi değilmiş beklentileriniz karın kası düşünmüştüm oysaki

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim egerki vucut istiyorsan oncelikle karin kasi falan degil vucudunun butun bolgesini calistirmalisin sadece karin kasi yok sirt falan bonlar bos is kendimde sporcuyum ve vucudumun her bolgesini gelistiriyorum gayet hos vucudum var

0|0
    0|0
    • ben kas delisi birisi değilim Zayıfım kilo alayım istiyorum bunuda tozlarla mozlarla değilde sporla yapayım diyorum. Ona görede bir stil belirlerim diye dusundm

• Kardesim saten toz falan kullanirsan senin isin yas cunku sporu biraktigin an sarkmalarin baslar oncelikle arastir ve sonra kendine beslenme programi hazirla yardim al ve bide calisma programi hazirla bu iste cok dikkatli olmalisin sakatlanabilirsin toz sakin kullanma sade ve zarif bir vucudun olucaktir elbette

• dogal yollar harıcı ılaca karsıyım ben. Vucut az toplansın yeter süreklide yapmam kas manyagıda degilim

• boy ve kilon kaç?

0|0
    0|0
    • 180 64 düm sanırım

• sana ilk bir ay hiç bir sey yaptırmalar. orda makinelere bağlısın ve 4 haftada hareketler değisir...

• yok ya ne bakinesi burada öyle makina yok netten gördüğüm kadarıyla

• Adonis sevilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...